رفتن به مطلب

بازگشایی کیم

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان همینطور که فکر کنم همتون الان میدونین زمان بازگشایی سایت یوتی بایت مشخص شده 

یه خواهشی که از همتون دارم اینه که لطفا فعلا فروشنده نباشید 

شما که اینقدر صبر کردین یکم دیگه صبر کنید تا یه مقدار از ضرر کسایی که تو قیمت بالا خریدن کمتر بشه

دسته همه ی ما ریسک کردیم و این ارز رو خریدیم ولی خب خدارو خثش نمیاد یه عده ضرر های سنگین کنن

ممنونم ازتون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درسته موافقم 

خدا شاهده چندبار خواستم تو بازار آزاد با سود زیاد بفروشم خالی کنم

ولی به این فکر کردم که چرا یبار درست رفتار نکنیم؟؟؟

چرا باز بلای بورس و خودمون سر خودمون بیاریم؟

یبارم که سده همدل باشیم فقط بخاطر خودمون کسی دیگه

لینک ارسال
  • Administrators
در 1 ساعت قبل، الی مهمان گفته است :

تازه قرار هست ترید فعال بشه نه برداشت. ترید هم فعال بشه تبدیل کنیم بازم بخوان می تونن برگردونن به همین سادگی

با سلام دوست عزیز قرار نیست مدام منفی بافی کنیم کاملا مشخص بود چرا اون ترید ها برگشت خورد همه ام عصبانیتشون ک فروکش کرد فهمیدن خیلی هم بی ربط نبوده درسته کار درستی نبود و اصلا نباید میزاشت ترید کنیم ولی انصافا کی میتونست از پس اون همه بیتی ک دوستان تو ولتاشون ذخیره کرده بودن با ترید تو قیمتهای غیر واقعی ک اصلا نمیدونم‌چرا ایجاد شد!

همینکه همه میگن بیتامو گرفت ی مقدار ناچیز کیم داد نشون میده با ی مقدار ناچیز اون بیتارو ترید کرده بودید

اگه قرار بود یوتیبایت بتونه باز شه و خروجی رو ازاد کنه دو تا چیز باید اتفاق میفتاد یکی قیمت واقعی و دومی برگشت اون بیتایی ک تو اون قیمتا ترید شده بود

الان چه دلیلی داره دوباره برگشت بزنه؟

اصلا اگه میخواست برگشت بزنه چرا فعال میکرد

میتونست ۹ ماه پیش سایتو بیاره پایین بره پی کارش حالا شما بدو‌رئیس صرافی یوتیبایتو پیدا کن

لطفا انقدم دیگه منفی گرا نباشیم

لینک ارسال
در 23 دقیقه قبل، arash گفته است :

با سلام دوست عزیز قرار نیست مدام منفی بافی کنیم کاملا مشخص بود چرا اون ترید ها برگشت خورد همه ام عصبانیتشون ک فروکش کرد فهمیدن خیلی هم بی ربط نبوده درسته کار درستی نبود و اصلا نباید میزاشت ترید کنیم ولی انصافا کی میتونست از پس اون همه بیتی ک دوستان تو ولتاشون ذخیره کرده بودن با ترید تو قیمتهای غیر واقعی ک اصلا نمیدونم‌چرا ایجاد شد!

همینکه همه میگن بیتامو گرفت ی مقدار ناچیز کیم داد نشون میده با ی مقدار ناچیز اون بیتارو ترید کرده بودید

اگه قرار بود یوتیبایت بتونه باز شه و خروجی رو ازاد کنه دو تا چیز باید اتفاق میفتاد یکی قیمت واقعی و دومی برگشت اون بیتایی ک تو اون قیمتا ترید شده بود

الان چه دلیلی داره دوباره برگشت بزنه؟

اصلا اگه میخواست برگشت بزنه چرا فعال میکرد

میتونست ۹ ماه پیش سایتو بیاره پایین بره پی کارش حالا شما بدو‌رئیس صرافی یوتیبایتو پیدا کن

لطفا انقدم دیگه منفی گرا نباشیم

اصلا همه ی ترید ها برگشت بخوره اوکی. نمیتونستن تبدیل شده به بیت رو بدن. من دو تا لایت کوین فرستادم تو اکانتم نمیدوستم بستس. کلی ترید کردم باهاش تبدیل به بیت کردم تتر کردم. این لایت کوین ها چرخیده کامل. اگه قرار بود فقط ورودی ها برگرده این دو تا لایت کوین منم باید بر می گشت. نمیدونم اصلا میتونم منظورم و منتقل کنم یا نه

لینک ارسال
باران مهمان

باسلام درسته اون موقع خیلیها کیم و تبدیل به بیت کردن ولی اون زمان یک بیت سیصدوپنجاه میلیون بود نه الان که اینهمه بالارفته این همه ضرر و کی میخواد جبران کنه 

بادران بیتهای مردم و خودش چون دیداینقدربیت گرون شده همه رو به اسم خودش خارج کرد و پول مردمو میلیاردی به جیب زد و دربرابرش چند تا کیم باارزش پانزده میلیون به مردم داد 

این واقعابی انصافیه وباید پاسخگو باشند

لینک ارسال
  • Administrators
در 4 ساعت قبل، الی مهمان گفته است :

اصلا همه ی ترید ها برگشت بخوره اوکی. نمیتونستن تبدیل شده به بیت رو بدن. من دو تا لایت کوین فرستادم تو اکانتم نمیدوستم بستس. کلی ترید کردم باهاش تبدیل به بیت کردم تتر کردم. این لایت کوین ها چرخیده کامل. اگه قرار بود فقط ورودی ها برگرده این دو تا لایت کوین منم باید بر می گشت. نمیدونم اصلا میتونم منظورم و منتقل کنم یا نه

با سلام اتفاقی ک‌افتاده بسیار واضحه هزار تاتریدم کرده باشید یجا به‌کیم تبدیل کردید و از اونجا برگشت خورده

لینک ارسال
  • Administrators
در 2 ساعت قبل، باران مهمان گفته است :

باسلام درسته اون موقع خیلیها کیم و تبدیل به بیت کردن ولی اون زمان یک بیت سیصدوپنجاه میلیون بود نه الان که اینهمه بالارفته این همه ضرر و کی میخواد جبران کنه 

بادران بیتهای مردم و خودش چون دیداینقدربیت گرون شده همه رو به اسم خودش خارج کرد و پول مردمو میلیاردی به جیب زد و دربرابرش چند تا کیم باارزش پانزده میلیون به مردم داد 

این واقعابی انصافیه وباید پاسخگو باشند

با سلام شما هنوز رو همون نقطه ی اول هستید؟

اگر شما با بیت ۳۰۰ تومنی ترید کردید کیم ۲۰۰ الی ۳۰۰ یورویی هم دریافت کردید پس ضرری متحمل نشدید چون‌تعداد کیمهایی ک برگشت خورده قاعدتا زیاده

اگه کیمهاتون کمه بخاطر‌اینه ک‌توقیمت های بالا ترید کردید و اون موقع هم بیت ۳۰۰ میلیون نبود خیلی بیشتر بود لطفا خودتونو دیگه گول نزنیدتمام چارتها با تاریخ ها مشخصه برید ببینید وقتی بیت ۳۰۰ تومن بود کیم چقد بود

لینک ارسال

ارش.. پسر گوگولی.. 

تو چند روز پیش گفتی اینکار یوتی بایت دزدیه.. 

من از اولم گفتم تو خود قربانیان یا یکی از لیدر هاش هستی.. 

تو ادم دروغگویی هستی... همه رو فریب دادی... 

خدارو شاکرم که دستت رو خوندم و اصل سرمایه ام رو خارج کردم.. 

یک بار اینجوری از پدیده داغ شدم بار دوم نتونستید.. ایرانی کلاهبردار با اون شرکت دزدتون.. 

توهم امروز و فردا میگیرنت.. پروندتون سنگین شده.. بهتر جمع کنی بری.. کلی شکایت دارین.. 

مثل اینکه بایننس بیاد تریدهای مردم رو برگردونه.. ریشتون خشک بشه انشالله که از دیوار مردم بالا نرید.. 

لینک ارسال
  • Administrators
در 53 دقیقه قبل، سلام. مهمان گفته است :

ارش.. پسر گوگولی.. 

تو چند روز پیش گفتی اینکار یوتی بایت دزدیه.. 

من از اولم گفتم تو خود قربانیان یا یکی از لیدر هاش هستی.. 

تو ادم دروغگویی هستی... همه رو فریب دادی... 

خدارو شاکرم که دستت رو خوندم و اصل سرمایه ام رو خارج کردم.. 

یک بار اینجوری از پدیده داغ شدم بار دوم نتونستید.. ایرانی کلاهبردار با اون شرکت دزدتون.. 

توهم امروز و فردا میگیرنت.. پروندتون سنگین شده.. بهتر جمع کنی بری.. کلی شکایت دارین.. 

مثل اینکه بایننس بیاد تریدهای مردم رو برگردونه.. ریشتون خشک بشه انشالله که از دیوار مردم بالا نرید.. 

باسلام خدا همه ی بیمارا رو شفا بده انشالله

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

شما در حال پست به عنوان مهمان هستید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

من قوانین فوق را خوانده و با آنها موافقت مینمایم