رفتن به مطلب

کوین یا شیت کوین

پست های پیشنهاد شده

مهران مهمان

سلام آقا آرش تو ی ولت یوتی بایت هیچ معامله ای صورت نمیگیری کدوم ادم عاقلی باید باور کنه این قیمتو کوین های با سابقه و رنکینگ بالاتر تو این قیمت نیستن اونا یک وایت پیپر درتو حسابی دارن کیم چی یک وایت پیپر خیلی ابتدای با اهدافی مسخره قرار بعنوان یک ارز تو معاملات بازار یابی باشه خیلی غیر عاقلانه ب نظر میرسه که بخواد ب این قیمتا باز بشه نظر من اگه خیلی زحمت بکشه رو ۱۰۰ یورو اگه باز بشه . آقای دکتر قربانی ب یکسریا سود داد ویک سود کلانم خودش بالا کشید الان هم میگه مال من نیست و پا پس کشیده ارزی که نه کوین و نه آلت کوین یک شیت کوین بیشتر نیست چجور باید رو این قیمتا باشه خندا داره لطفا جواب منو بدین چنتا پست گذاشتم ولی نذاشتین 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • Administrators

با سلام

۱-وایت پیپیر درست حسابی از نظر شما چیه؟ چه اطلاعات تخصصی از وایت پیپیر نیاز دارین ک نتونستین تو وایت پیپیر کیم پیدا کنین؟(من‌نمیگم وایت پیپرش کامله ففط میگم لطفا تحت تاثیر حرف چند نفر نظر الکی ندین)

۲_قیمت ی ارز ربطی به سابقش نداره خیلی از ارزها با قیمت بالا عرضه شدند یا به سرعت قیمتشون رشد کرد بعضیاشون حتی چند برابر بیت شدن ی موقعی

۳_ما ک خودمونم میدونیم در حال حاضر ترید در یوتیبایت غیر فعاله و توسعه دهندگان قیمت رو بالا بردند (هدفشون رو نمیدونم واقعا) واحتمال بسیار زیاد هنگام فعال سازی بخش برداشت قیمت افت پیدا میکنه.نظر شما محترمه شما فکر میکنی ۱۰۰ یورو میشه یکی از دوستان فکر میکنه ۷ هزار یورو میشه و هر کی تفکر و تحلیل خودشو داره و همش هم نظر شخصی هستو قطعی نیست

۴_اینکه مثلا ارزی برای ارائه در بازی ها توسعه پیدا میکنه مسخره نیست؟ اما ارزی‌ک‌برای تسهیل در فرایند نقل و انتقالات مالی در سیستم‌بازاریابی‌شبکه ای (که اگه اطلاع داشته باشین‌سیستمیه ک به سرعت میتونه تو کشورهای مختلف پخش‌بشه و واقعا تراکنش های مالی میتونی دردسر ساز شه)مسخرس؟

۵_هیچوقت هیچ شخص خاصی از زمان ارائه کینگ مانی ادعای مالکیت نکرد ک‌الان پا پس بکشه و این چیز تازه ای نیست ارزهایی هستند ک بنا به سیاست توسعه دهندگانشون خودشون رو معرفی نمیکنن ک معروف‌ترینش همین پادشاه ارزهای دیجیتال بیت کوینه ک هنوز هم‌کسی نمیدونه چه‌کسی یا گروهی توسعش دادن و ساتوشی ناکاموتو کی هست

۶_اینکه میفرمایید نه کوین نه الت کوین رو متوجه نمیشم یا شما تعریف کوین و الت کوین رو نمیدونید یا تعریف متفاوتی ازش دارین بزارید کمکتون کنم :

الت کوین به تمام ارزهای دیجیتالی ک بعد از بیت کوین توسعه داده شدن گفته میشه حالا چه ارز موفقی بوده باشه چه نباشه

۷_در خصوص شت کوین بودن کیم از نظر هدف ساخت ک مصداق نداره ازنظر سود هم سودهای بسیار خوبی داد اما خب همیشه همه چیز خوب پیش نمیره.اگه از نظر شما شت کوین هست نظر شما محترم اما زمان ثابت میکنه ک شت کوین هست یا یک کوین با ارزش(در ضمن حتی اگر شت کوین هم باشه باز هم در دسته ی الت کوین ها قرار میگیره .صرفا جهت اطلاع)

سعی کردم به تمام بخش های سوالتون بپردازم اگر چیزی جا موند در خدمتم

موفق باشید

لینک ارسال
  • Administrators
در 5 ساعت قبل، Mohamad گفته است :

طرح شکایت مجازی

با سلام. دوستان داخل اینستا گرام یک پیجی هستش و برای شکایت از طریق پلیس فتا و یو تی بایت. مدیریت اگه تایید کنند عکسشو میفرستم. 

با سلام متاسفانه معرفی یا تبلیغ هر سایت پیج و... خلاف قوانین میباشد

دوستان‌اگر مایل به‌پیوستن به شما هستند با یک‌سرچ ساده در اینستا میتونن از روی محتوا پیج، پیج مربوطه رو پیدا کنند

موفق باشید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

شما در حال پست به عنوان مهمان هستید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

من قوانین فوق را خوانده و با آنها موافقت مینمایم