رفتن به مطلب

نکته ی بسیار مهم در خصوص فعال شدن بخش برداشت حتما بخونید

پست های پیشنهاد شده

• Administrators

با سلام همه ی ما ارزومون هست ک هر چه سریع تر بخش برداشت حتی بصورت محدود باز بشه و با این امید منتظر هستیم اما دوستان ، گاهی مشاهده میشه افرادی که نیتشون مشخص نیست با پخش کردن شایعه هایی باعث ایجاد انتظار و امیدواری کاذب توی این شرایط ک کاربران دچار شک و ناراحتی هستند میشن و اونارو موقتا امیدوار میکنند مثلا گفتند اسفند فعال میشه ک بنده عرض کردم شایعس الان هم خبر هایی از فعال شدن در اردیبهشت به گوش میرسه ک بازهم به احتمال بالای ۹۰٪  شایعست . این شایعه ها وقتی اتفاق نمیافتند باعث ایجاد حس بدبینی بسیار بیشتر و نا امیدی شدیدتر در کاربران میشه پس دوستان عزیز تا زمانی ک بصورت رسمی زمان فعال سازی اعلام‌نشده به شایعه ها توجه نکنید

به احتمال بسیار زیاد تا اواخر تابستان هیچ گونه تغییری در بخش برداشت اتفاق نخواهد افتاد.البته این نظر شخصی بنده نسبت به اطلاعاتیه ک دارم ک تا بحال حدودا درست از اب دراومده .

در هر صورت هر کس مختاره هر جور که دوست داره فک کنه

فقط بازیچه دست افراد سودجو نشید

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • Members

با سلام. دوستان چند مطلب رو عرض میکنم. 

1.اولا اگه اردیبهشت شایعه هستش، اخر تابستان هم شایعه هستش و نظر شخصی تون رو ارائه ندید لطفا. 

2.شرکت محترم بادران بعد از به گندکاری که کرده، قسمت بوست کارت هارو فعال کرده و اما با این تفاوت که ارز کینگ رو به تتر تغییر داده و کیف پولش رو هم عوض کرده و تراست ولت شده.. 

3.رسما اعلام میکنم کینگ مانی پروژه شکست خورده و دوستان گرامی زیر فروشی نکنید ولی امیدوارم هم نباشید، بنده خودم دیگه هیچ حسابی باز نکردم روی کینگ مانی و اگه صفر هم بشه نمیفروشم به 10 میلیون. 

4.اشتباه خودم بود که دراین پروژه های اسکم سرمتیه وارد کردم، خدا رو شکر از زمان پدیده تجربه داشتم اصل پول رو کشیدم بیرون. 

5.و شما دوست که نمیشه گفت، لطف کن اب پاکی رو بریز رو دست همه، چه خبر داری چه نداری، فک نکنی اینجا پیام امیدواری میدی و با زندگی خیلیا بازی میکنی.. خودتم میدونی باز نمیشه.. ولی اون روزی که باز نشه، پرونده شما به عنوان کلاهبردار زیر دست من خواهد بود. البته هرچند هم پیگیری هایی انجام شده و احتمالا شماها ترکیه هستین. 

لینک ارسال
  • Administrators
در 4 ساعت قبل، Mohamad گفته است :

با سلام. دوستان چند مطلب رو عرض میکنم. 

1.اولا اگه اردیبهشت شایعه هستش، اخر تابستان هم شایعه هستش و نظر شخصی تون رو ارائه ندید لطفا. 

2.شرکت محترم بادران بعد از به گندکاری که کرده، قسمت بوست کارت هارو فعال کرده و اما با این تفاوت که ارز کینگ رو به تتر تغییر داده و کیف پولش رو هم عوض کرده و تراست ولت شده.. 

3.رسما اعلام میکنم کینگ مانی پروژه شکست خورده و دوستان گرامی زیر فروشی نکنید ولی امیدوارم هم نباشید، بنده خودم دیگه هیچ حسابی باز نکردم روی کینگ مانی و اگه صفر هم بشه نمیفروشم به 10 میلیون. 

4.اشتباه خودم بود که دراین پروژه های اسکم سرمتیه وارد کردم، خدا رو شکر از زمان پدیده تجربه داشتم اصل پول رو کشیدم بیرون. 

5.و شما دوست که نمیشه گفت، لطف کن اب پاکی رو بریز رو دست همه، چه خبر داری چه نداری، فک نکنی اینجا پیام امیدواری میدی و با زندگی خیلیا بازی میکنی.. خودتم میدونی باز نمیشه.. ولی اون روزی که باز نشه، پرونده شما به عنوان کلاهبردار زیر دست من خواهد بود. البته هرچند هم پیگیری هایی انجام شده و احتمالا شماها ترکیه هستین. 

با سلام نمیدونم واقعا بعضی وقتا چی از سرتون میگذره ک مثلا تهدید میکنید؟

پرونده زیر دست منه؟؟؟

شما اگه یذره قانون خونده بودی میدونستی ک بنده و این سایت هیچ گونه تبلیغی برای خرید یا فروش هیچ ارزی نکردیم چه باز بشه (که نظر شخصی‌من اینه باز میشه ) چه نشه من فقط اینجا نظرات شخصیم رو گفتم نه کسی رو تشویق به خرید کردم ن فروش اگه گفتن نظر شخصی جرم محسوب میشه من تماما در خدمت قانون هستم. ترکیه ام نیستم همینجام دوست داشتین بهم پیام بدین ادرسم رو هم براتوم میفرستم ک زحمتتون کمتر شه .

در خصوص تغییر کیم به تتر با توجه به کارهای ک دوستان انجام دادن(کیم رو از صرافی های ارزون میخریدند و تو یوتیبایت تبدیل به بوست کارت میکردند ) این گزینه(خرید بوست کارت توسط کیم) حذف شد و از اونجایی ک دیگه نمیشد با کیم بوست کارت خرید و بنا به شرایط قسمت برداشت هم غیر فعال هست پورسانتهای بین المللی اگر ب صورت کیم پرداخت میشد غیر قابل نقد شدن بود بنابر این تبدیل به تتر شد تا افراد بتونن پورسانتاشون‌رو نقد کنن

در خصوص تابستان ک بنده اشاره کردم قبلنم گفتم استناد کردم به اکثر دارندگان کیم ک مقدار زیادی کیم دارند ک همشون بر این باورند  اواخر تابستان بخش برداشت فعال خواهد شد پس احتمال فعال شدنش توی اون تاریخ بالا میره.

لطفا بجای بلوف های مسخره  اگه واقعا میخواین اقدام قانونی هم بکنین حداقل ۴ تا پرونده مربوط به ارزای دیجیتالو ببینین شرایطشو بسنجین و اقدام کنین ن اینکه بیاین اینجا ی سری حرفهای بی پایه اساس ک نشات گرفته از اگاهی وعلم پایینتون هست رو با لحن حق به جانب بزنید

من نه اینجا نقش امیدوار کننده رو دارم نه هیچ نقش دیگه ای فقط یکی مثل بقیه هستم ک کیم داره و مقداری تحقیق میکنه و دوس داره نتابج‌تحقیقاتشو با دیگران به اشتراک بزاره

شمام بفرمایید به پرونده هاتون رسیدگی کنید.خوشحال میشم بتونم کمکتون‌کنم .

التماس تفکر

لینک ارسال

قرار بود باز بشه تا حالا شده بود بادران دزد پولارو خورد يك ابم روش وگرنه از برج ٤تا الان امثر الت كوين ها ١٥تا بيست برابر شده نخاستيم هم پول خودمونو ازاد كنه برداريم من كلى بيت تويه ولت يوتى بايت دارم فاتحه خوندم به هم بادرانو شركتشو ببخشيد بازياباش كه انقد كم عقل اند هنوز اميد دارن قربانيان اماده باش ميايم سراغت شك نكن

لینک ارسال
  • arash locked،featured،pinned و unlocked this موضوع
  • Administrators
در 3 دقیقه قبل، hasan مهمان گفته است :

قرار بود باز بشه تا حالا شده بود بادران دزد پولارو خورد يك ابم روش وگرنه از برج ٤تا الان امثر الت كوين ها ١٥تا بيست برابر شده نخاستيم هم پول خودمونو ازاد كنه برداريم من كلى بيت تويه ولت يوتى بايت دارم فاتحه خوندم به هم بادرانو شركتشو ببخشيد بازياباش كه انقد كم عقل اند هنوز اميد دارن قربانيان اماده باش ميايم سراغت شك نكن

باسلام استدلال شما رو دوست دارم درخصوص این جمله ک اگه قرار بود باز بشه تا الان شده بود رو بدونم

یعنی الان مشکلات حل شدن و فعال نشده وشما اینو میدونید؟

برنامه های یوتیبایتو میدونید؟

خب اگه میدونید و انقدر مطمئنید لطف‌کنید مارو هم‌درجریان قرار بدین با اسناد و مدارک ک ماهم خیالمون راحت شه و دیگه منتظر نباشیم ؟؟؟؟!!!

لینک ارسال
ALIREZA مهمان

یه سرے افراد که کلا یک سال نیست تو حوزه ارز دیجیتال فعالیت دارن میان اینجا خودشونو جر میدن که سایت باز نمیشه و فلان...

برادر گلم

خودمونم خوب میدونیم که با قیمت۸۰۰میلیونی کیم تو یوتی بایت دیگه هیچ خریدی انجام نمیشه و کلیه فعالیت سایت مربوط به انتقال هست پس اگه کلاهبرداری بود تا حالا میبستن سایت رو و تمام

زمانی که سایت بسته شد کیم نزدیک ۷۰۰یورو بود از اونروز ب بعد الت کوین ها نزدیک به ۱۰تا ۳۰ برابر رشد داشتن

نظر شخصی خود بنده اینه که کیم بین ۷تا ۱۰هزار یورو بازگشایی میشه

یکم صبر کنید سرمایه لازم جذب بشه و اونوقته که زندگی قشنگیاش رو نشون بده 🙂

لینک ارسال
امید مهمان

من که خسته شدم به خدا، یه جورایی داره بهمون توهین میشه. چقدر صبر؟!!! اگه یوتی بایت جمع کنه و بره بهتره بادران فروشگاه هاشو و لیدرهاشو ببره چون اگه نبره ما آتیششون میزنیم. خواهشا این کلمه تکراری رو که یوتی بایت به بادران ربط نداره رو هم بذارید کنار الان خواجه حافظ هم میدونه. 

لینک ارسال
  • Administrators
در 22 ساعت قبل، ALIREZA مهمان گفته است :

یه سرے افراد که کلا یک سال نیست تو حوزه ارز دیجیتال فعالیت دارن میان اینجا خودشونو جر میدن که سایت باز نمیشه و فلان...

برادر گلم

خودمونم خوب میدونیم که با قیمت۸۰۰میلیونی کیم تو یوتی بایت دیگه هیچ خریدی انجام نمیشه و کلیه فعالیت سایت مربوط به انتقال هست پس اگه کلاهبرداری بود تا حالا میبستن سایت رو و تمام

زمانی که سایت بسته شد کیم نزدیک ۷۰۰یورو بود از اونروز ب بعد الت کوین ها نزدیک به ۱۰تا ۳۰ برابر رشد داشتن

نظر شخصی خود بنده اینه که کیم بین ۷تا ۱۰هزار یورو بازگشایی میشه

یکم صبر کنید سرمایه لازم جذب بشه و اونوقته که زندگی قشنگیاش رو نشون بده 🙂

با سلام متاسفانه ما همیشه انتظار داریم همه چی عالی و طبق خواسته ی ما پیش  بره سرمایه رو بزاریم دو سه ماهه ۱۰ ۲۰ برابر شه برداریم (داستان پیناکیو و درخت سکه تو ذهن خیلیا هست)

برای رسیدن به سود باید صبور بود ریسک کرد و تصمیمات درست گرفت هرکس مسئول انتخابها وتصمیمات خودشه امیدوارم خیلی زود همه ی اونایی ک صبور بودن نتیجا ی صبرشونو بگیرن

لینک ارسال
  • Administrators
در 15 ساعت قبل، امید مهمان گفته است :

من که خسته شدم به خدا، یه جورایی داره بهمون توهین میشه. چقدر صبر؟!!! اگه یوتی بایت جمع کنه و بره بهتره بادران فروشگاه هاشو و لیدرهاشو ببره چون اگه نبره ما آتیششون میزنیم. خواهشا این کلمه تکراری رو که یوتی بایت به بادران ربط نداره رو هم بذارید کنار الان خواجه حافظ هم میدونه. 

با سلام دوست عزیز من بارها اینجا توضیح دادم شما هنوز متوجه نشدین بین شخصیت حقیقی و حقوقی تفاوت وجود داره دیگه نمیدونم‌به چه زبونی باید بگم

به هر حال انشالله ک بخش برداشت زودتر فعال شه و مشکلات هممون بر طرف شه

لینک ارسال
  • Administrators
در 8 ساعت قبل، تارا مهمان گفته است :

با سلام 

چه قیمتی فکر میکنین کبم باز بشه تا آخر تابستون و ایا اجازه برداشت کل  بیتکوین رو میدن ؟

با سلام به طور قطعی نمیشه گفت بستگی به خیلی چیزها داره اما نظر شخصی من این هست ک بصورت محدود ابتدا باز میشه وبعد کامل فعال میشه و قیمتی ک من فکر میکنم حدود ۵ هزار یورو خواهد بود

اما این فقط نظر شخصی منه و زمان باید همه چیزو نشون بده

لینک ارسال
جواد مهمان

سلام میشه یکی به من بگه که دقیقا از کی هست که برداشت از یوتی بایت تعطیل شده یعنی از چه زمانی هست که نمیشه کیم رو تبدیل کرد به بیت و...  و فقط انتقال داخلی داره 

لینک ارسال
  • Members

شما دوست عزیز نگران فشار ما نباش.. شما هم برعکس ما سرمایه گذارا هیچ فشار و استرسی نداری.. شما یک دونه کیم هم نداری.. فقط داری اینجا دلالی میکنی.. 

در خصوص اون دوستمون که گفت طرح شکایت. 

قدم اول یک گروه تلگرامی رو باید تشکیل بدیم، تا پیام ها ونظرات زودتر انتقال داده بشه. 

لینک ارسال
  • Administrators
در 16 ساعت قبل، جواد مهمان گفته است :

سلام میشه یکی به من بگه که دقیقا از کی هست که برداشت از یوتی بایت تعطیل شده یعنی از چه زمانی هست که نمیشه کیم رو تبدیل کرد به بیت و...  و فقط انتقال داخلی داره 

با سلام غیر فعال شدن بخش برداشت حدود۸ یا۹ ماه پیش بود دقیقشو من خاطرم‌نیست و چند ماه بعد هم تبدیل غیر فعال شد

اگر دوستان کسی زمان دقیقشو میدونه اطلاع بده

لینک ارسال
  • Administrators
در 2 ساعت قبل، Mohamad گفته است :

شما دوست عزیز نگران فشار ما نباش.. شما هم برعکس ما سرمایه گذارا هیچ فشار و استرسی نداری.. شما یک دونه کیم هم نداری.. فقط داری اینجا دلالی میکنی.. 

در خصوص اون دوستمون که گفت طرح شکایت. 

قدم اول یک گروه تلگرامی رو باید تشکیل بدیم، تا پیام ها ونظرات زودتر انتقال داده بشه. 

با سلام اتفاقا همین فشار شما نگران کنندس چون امسال شما ک تا بحال سرمایه گذاری خاصی انجام نداده بودن و با خیال ی شبه پولدار شدن اومدن و کیم خریدن مارو به این‌ روز انداختند

دوستانی ک‌از قبل منو میشناسند میدونن ک من نه دلالی میکنم‌نه ارتباطی با بخش خرید و فروش این سایت دارم و فقط در بخش گفتگو فعال هستم

عکس ولتم رو هم براتون میفرستم تا بدونید یدونه کیم هم دارم یا نه

امیدوارم ک این‌تجربه ای بشه براتون تا همیشه قبل از انجام هر‌کاری اول شرایط خودتون رو بسنجین ببینین توان ریسک کردن رو دارید یا ن بعد میزان سرمایتون رو بسنجین و طبق اصول سرمایه گذاری کنید تا تحت فشار شدید دچار توهم نشید

موفق باشید

Screenshot_20210406-193853_Firefox.jpg

لینک ارسال
  • Administrators
در 14 ساعت قبل، جواد مهمان گفته است :

سلام. 

ادمین عزیز 

میشه یه پیام تو تل بهم بدی کارت دارم نمیشه تو سایت مطرح کرد 

@javad0631 

ممنون میشم 

با سلام لطفا بهم پیام خصوصی بدین (ابتدا عضو سایت بشین بعد میتونین پیام خصوصی بدین)گویا اجازه پیام دادن افراد غیر از مخاطبینتون رو توی تلگرام بستین چون پیام من ارسال نشد براتون

لینک ارسال
  • Administrators
در 22 ساعت قبل، arash گفته است :

با سلام اتفاقا همین فشار شما نگران کنندس چون امسال شما ک تا بحال سرمایه گذاری خاصی انجام نداده بودن و با خیال ی شبه پولدار شدن اومدن و کیم خریدن مارو به این‌ روز انداختند

دوستانی ک‌از قبل منو میشناسند میدونن ک من نه دلالی میکنم‌نه ارتباطی با بخش خرید و فروش این سایت دارم و فقط در بخش گفتگو فعال هستم

عکس ولتم رو هم براتون میفرستم تا بدونید یدونه کیم هم دارم یا نه

امیدوارم ک این‌تجربه ای بشه براتون تا همیشه قبل از انجام هر‌کاری اول شرایط خودتون رو بسنجین ببینین توان ریسک کردن رو دارید یا ن بعد میزان سرمایتون رو بسنجین و طبق اصول سرمایه گذاری کنید تا تحت فشار شدید دچار توهم نشید

موفق باشید

Screenshot_20210406-193853_Firefox.jpg

همونطور ک میبنین توی عکس از وی پی ان استفاده کردم برای ورود به یوتیبایت پس ترکیه یا جایی خارج از ایران نیستم

از رده ی کاربریمم میتونین متوجه شین ک موجودی ولت بالای یک میلیون یورو هست پس قطعا بیشتر از یکی دوتا کیم دارم

موفق باشید

لینک ارسال
تارا مهمان

یه پیج اینستا که رسمی تر هست ********  اعلام کرده نیمه اول اردیبهشت قسمت برداشت بدون محدودیت فعال میشه 

از اونجایی میگم رسمی که از سایت kingmoney یه زمان روی ایکون ایسنتاش کلیک میکردی میومد داخل این پیج

لینک ارسال
  • Administrators

با سلام پیج رسمی اینستاگرام کینگ مانی kingmoney.currency بوده و هست.

اما پیجی ک شما معرفی کردی تا بحال اقدام به شایعه پراکنی نکرده بنابر این امکانش هست (ب نظر بنده بالای ۵۰٪ امکان داره ) که این خبر صحت داشته باشه .

اما اگر و فقط فرضا حقیقت هم داشته باشه قطعا قیمت‌کیم ریزشی رو تجربه خواهد کرد ک میزانش مشخص نیست.

امیدوارم‌از صمیم قلب ک این شایعه نباشه اما از نظر بنده تنها اخباری‌۱۰۰٪ هستند ک از طرف‌تیم‌توسعه و‌روی وبسایت رسمی ارائه بشن

نتیجه‌گیری: احتمال اینکه این خبر واقعی باشه و اتفاق بیفته وجود داره و همچین احتمال داره ک شایعه باشه

موفق باشید

لینک ارسال
  • arash unfeatured و unpinned this موضوع

به گفتگو بپیوندید

شما در حال پست به عنوان مهمان هستید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

من قوانین فوق را خوانده و با آنها موافقت مینمایم