رفتن به مطلب
سلام خدمت همه ی دوستانی که روی ارز کینگ مانی سرمایه گذاری کردند اگر قصد خروج رو دارید لطفا به قیمتی ک کیمتونومیفروشید دقت کنید گاهی کمی عدم ریسک‌پذیری باعث یک عمر پشیمونی میشه . متاسفانه عده تحت تاثیر دلالان در زیر فروشی از هم سبقت گرفتند مواظب باشید ×

ارز کینگ مانی

پست های پیشنهاد شده

• Administrators
در در ۱۳۹۹/۱۲/۵ در 19:21، مهدی مهمان گفته است :

سلام

یکی ازدوستان گفته بودن دراینستاگرام خبرهایی منتشرشده مبنی براینکه قفل تریدتا۲۰اسفندبازمیشه.

میخواستم بدونم دقیقادرکدوم پیج همچنین خبری منتشرشده؟

آیاصحت داره؟

با سلام هیچ پیج رسمی اینستاگرامی وجود نداره ک اخبارش ۱۰۰٪ صحیح باشه همش میتونه درحد شایعه باشه خبری رسمی در اینباره منتشر نشده ممکنه حقیقت داشته باشه ولی با احتمال زیاد شایعس

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • پاسخ 126
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

با سلام و خدا قوت به شما نیروی نظامی اولا این یک سایت اطلاع رسانیه شما اگه کاریم قرار باشه بکنید باید با توسعه دهندگان ارز بکنید ن کاربری ک ارزی خریده دوم اینکه من قبلا گفتم بازم میگم تاکیدم

با سلام قصد بنده فقط کمک به افرادیست ک ترسیدند و ممکنه کاری کنند ک بعدا پشیمون شن .بنا بر این تا جایی ک از دستم بربیاد سعی میکنم پاسخ دوستان رو بدم موفق باشید

با سلام متنتون ویرایش شد متاسفانه قسمتهاییش توهین آمیز بود.طرف یدونه بیت آورده به شما چه ارتباطی داره؟ نکنه رابینهود هستین شما؟همه رو بدبخت کردیم؟ کی کرده؟ هممون ک مثل همون بنده خدا کیم خریدیم ! شما خ

• Administrators
در در ۱۳۹۹/۱۲/۷ در 13:34، تارا مهمان گفته است :

بعضی پیجای اینستا میگن شب عید محدود باز میشه درسته یا صرفا شایعه هست؟

شما اطلاعاتی دارین؟

و مورد دیگه اینکه اگه بین الملل بادران راه بیافته (که داره میافته) امیدی هست کیم گردش داشته باشه بین کشورهای همسایه؟

با سلام هیچ خبر رسمی ای مبنی بر زمان فعال شدن بخش برداشت اعلام نشده ممکنه این خبر حقیقت پیدا کنه ولی به احتمال بیشتر شایعس

درخصوص موضوع دوم قطعا بارشد فعالیت شرکتهایی ک‌از کیم استفاده میکنند ارزش و اعتبار کیم افزایش پیدا میکنه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

شما در حال پست به عنوان مهمان هستید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

من قوانین فوق را خوانده و با آنها موافقت مینمایم