رفتن به مطلب

ارز کینگ مانی

پست های پیشنهاد شده

• Administrators
در در ۱۳۹۹/۱۲/۵ در 19:21، مهدی مهمان گفته است :

سلام

یکی ازدوستان گفته بودن دراینستاگرام خبرهایی منتشرشده مبنی براینکه قفل تریدتا۲۰اسفندبازمیشه.

میخواستم بدونم دقیقادرکدوم پیج همچنین خبری منتشرشده؟

آیاصحت داره؟

با سلام هیچ پیج رسمی اینستاگرامی وجود نداره ک اخبارش ۱۰۰٪ صحیح باشه همش میتونه درحد شایعه باشه خبری رسمی در اینباره منتشر نشده ممکنه حقیقت داشته باشه ولی با احتمال زیاد شایعس

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • پاسخ 136
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

با سلام و خدا قوت به شما نیروی نظامی اولا این یک سایت اطلاع رسانیه شما اگه کاریم قرار باشه بکنید باید با توسعه دهندگان ارز بکنید ن کاربری ک ارزی خریده دوم اینکه من قبلا گفتم بازم میگم تاکیدم

با سلام قصد بنده فقط کمک به افرادیست ک ترسیدند و ممکنه کاری کنند ک بعدا پشیمون شن .بنا بر این تا جایی ک از دستم بربیاد سعی میکنم پاسخ دوستان رو بدم موفق باشید

با سلام متنتون ویرایش شد متاسفانه قسمتهاییش توهین آمیز بود.طرف یدونه بیت آورده به شما چه ارتباطی داره؟ نکنه رابینهود هستین شما؟همه رو بدبخت کردیم؟ کی کرده؟ هممون ک مثل همون بنده خدا کیم خریدیم ! شما خ

• Administrators
در در ۱۳۹۹/۱۲/۷ در 13:34، تارا مهمان گفته است :

بعضی پیجای اینستا میگن شب عید محدود باز میشه درسته یا صرفا شایعه هست؟

شما اطلاعاتی دارین؟

و مورد دیگه اینکه اگه بین الملل بادران راه بیافته (که داره میافته) امیدی هست کیم گردش داشته باشه بین کشورهای همسایه؟

با سلام هیچ خبر رسمی ای مبنی بر زمان فعال شدن بخش برداشت اعلام نشده ممکنه این خبر حقیقت پیدا کنه ولی به احتمال بیشتر شایعس

درخصوص موضوع دوم قطعا بارشد فعالیت شرکتهایی ک‌از کیم استفاده میکنند ارزش و اعتبار کیم افزایش پیدا میکنه

لینک ارسال
  • 1 month later...
  • Members
در در ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ در 21:18، آسمان آبی مهمان گفته است :

سلام و عرض ادب

ممنون که تصورات خودت رو در مورد من بیان کردی. من پارسال برج ده وارد بادران شدم و اتفاقا کار نکردم چون درگیر تز دکتری هستم و با این کاری که توی کیم کرده حاضر نیستم تیم بسازم‌ و توی هیچ نتورک دیگه ای هم کار نخواهم کرد.

بله نمیتونیم بگیم بادران سرمایه گذار یوتی بایته. صد بار اینو گفتی منم گفتم شما داری سوء استفاده میکنی از ظاهر این مسئله. حالا هی بیا این رو تکرار کن.

لطفا دیگه ادامه نده. مایل نیستم دیگه چیزی بشنوم.

مباحثه با شما بی فایده است. اهل سفسطه و بازی با کلمات هستین متاسفانه.

شما خیلی خوبی. گلی . همه چیز رو هم میدونی. ما هم ببو و ساده و کند ذهن. ما آدم نتورک های دیگه هستیم اومدیم بادران رو تخریب کنیم. ما هیچی از ارز دیجیتال نمیفهمیم. ما سعی میکنیم مقالات گهربار شما رو بخونیم تا از جهل در بیایم. ما هیجی از برنامه های بلند نظرانه یوتی بایت نمیفهمیم. اصلا ما نمیفهمیم که اون صلاح ما رو میخواد. ولی راستش نظرات مشعشع شما رو که میخونیم احساس شرم میکنیم پیش خودمون و خودمونو سرزنش میکنیم بابت اینهمه بدبینی به این سیستم والا. کاش توسعه دهندگان دیگه ارزهای مختلف بیان زانوی ادب بزنن پیش شما و گردانندگان یوتی بایت. حیفه آخه. اینهمه استراتژی های مهم شما و اونها اینطوری مونده بلا استفاده.

آخ چقدر ما بدیم.

در پناه خدا

درود بر شما.. خدا به تمام سرمایه گذارهایی که سیو سود نکردن، رحم کنه.. آمین

لینک ارسال
  • Members
در در ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ در 23:22، arash گفته است :

با سلام

هر کسی آزاده هر نظری ک داره رو بیان کنه اون سایتا اون دیدگاهو دارن ما این دادگاهو داریم.

درخصوص مارکت کپ باید خدمتتوم عرض کنم ک زمانی رنکینگ زده میشه ک سکه های در گردش یک ارز در سایت کوین مارکت کپ ثبت بشه . اما هنوز سکه های در گردش کیم در سایت فوق ثبت نشده در نتیجه مارکت کپ کین نا مشخص هست

سکه های در گردش کیم در حال حاضر حدود 211 هزار عدد هست و ارزش بازار کیم بر اساس سکه های در گردش حدود 2.4 میلیارد دلار هست درحالی ک مارکت کپ اتریوم 112.3 میلیارد دلار هست! ارزش بازار بر اساس سکه های در گردش محاسبه میشود

کینگ مانی از نظر بنده به هیچ عنوان کلاه برداری یا اسکم نیست ک اگه اینطور ک دوستان قاطعانه میگن هست بود الان توی سایت کوین مارکت کپ هشدار مبنی بر اسکم بودن یا حتی مشکوک بودن به اسکم داده میشد ک میبینم ک همچین اتفاقی نیفتاده . فقط صرافی یوتیبایت با مسائلی روبرو شده ک  در تلاش برای حل اون هست و انشالله بزودی حل میشه

موفق باشید

میشه بفرمایید از کجا خبر دارین با مشکلاتی روبرو شده!؟ با سند و مدرک.. 

این حرفهای شما فرضیه هست و فریبنده.. هرکسی هم حرفشو میزنه، یک چرتی بهش میگی پسر جان.. خیلی ادعا کردی، شماره و ادرست رو برام ارسال کن.. تا بعد ببینیم من حقوق نمیدونم چیه یا تو... اقای نتورکی.. 

لینک ارسال
  • Members
در در ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ در 21:18، آسمان آبی مهمان گفته است :

سلام و عرض ادب

ممنون که تصورات خودت رو در مورد من بیان کردی. من پارسال برج ده وارد بادران شدم و اتفاقا کار نکردم چون درگیر تز دکتری هستم و با این کاری که توی کیم کرده حاضر نیستم تیم بسازم‌ و توی هیچ نتورک دیگه ای هم کار نخواهم کرد.

بله نمیتونیم بگیم بادران سرمایه گذار یوتی بایته. صد بار اینو گفتی منم گفتم شما داری سوء استفاده میکنی از ظاهر این مسئله. حالا هی بیا این رو تکرار کن.

لطفا دیگه ادامه نده. مایل نیستم دیگه چیزی بشنوم.

مباحثه با شما بی فایده است. اهل سفسطه و بازی با کلمات هستین متاسفانه.

شما خیلی خوبی. گلی . همه چیز رو هم میدونی. ما هم ببو و ساده و کند ذهن. ما آدم نتورک های دیگه هستیم اومدیم بادران رو تخریب کنیم. ما هیچی از ارز دیجیتال نمیفهمیم. ما سعی میکنیم مقالات گهربار شما رو بخونیم تا از جهل در بیایم. ما هیجی از برنامه های بلند نظرانه یوتی بایت نمیفهمیم. اصلا ما نمیفهمیم که اون صلاح ما رو میخواد. ولی راستش نظرات مشعشع شما رو که میخونیم احساس شرم میکنیم پیش خودمون و خودمونو سرزنش میکنیم بابت اینهمه بدبینی به این سیستم والا. کاش توسعه دهندگان دیگه ارزهای مختلف بیان زانوی ادب بزنن پیش شما و گردانندگان یوتی بایت. حیفه آخه. اینهمه استراتژی های مهم شما و اونها اینطوری مونده بلا استفاده.

آخ چقدر ما بدیم.

در پناه خدا

در در ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ در 20:13، arash گفته است :

دوست عزیز این‌نظر شخصی منه!

نظر من اینه وقتی کیم با یک دهم ارزش واقعیش دلالی میشه دیگه کسی بیت نمیخره بره یوتیبایت تبدیل به کیم کنه چون میگه وقتی با یک دهمش میتونم بخرم چرا از اونجا گرونتر بخرم .

در نتیجه بیتی وارد یوتیابت نمیشه و خرید کیمی اتفاق نمیفته فقط جابجایی صورت میگیره و هیچ بیتی وارد صرافی نمیشه

با جلوگیری کردن (ارزون فروشی کیم ) از این اتفاق یواش یواش طرفداران و خریداران کیم بیت میخرند و از سایت توتیبات به کیم ترید میکنند . هم ارز با ارزش واقعیش دادو ستد میشه(وجهه خوبی پیدا میکنه) و هم تزریق سرمایه به یوتیبایت اتفاق میفته

موفق باشید

اگه میخواست از زیر فروشی جلوگیری کنه، انتقال داخلی رو میبست.. هر زمان که پورسانت های بادران رو میریزن، انتقال داخلی رو باز میکنند و کیم میخرن و انتقال داخلی رو باز میکنند. 

بعدشم، قرار نیست روش های کلاه برداری مثل هم باشه، چرا باید پاشنه بکشه بالا؟!؟ این دفعه یکی اومده سرمایه گرفته، درب ورود هم باز گذاشته، هنوز هم خیلیا خام میشن تو نتورک و بهشون کیم میفروشن.. سرمایه گذار رو گذاشتن روی یک حالتی، که نمیدونه باید چیکار کنه.. 

لینک ارسال
  • Administrators
در 10 ساعت قبل، Mohamad گفته است :

میشه بفرمایید از کجا خبر دارین با مشکلاتی روبرو شده!؟ با سند و مدرک.. 

این حرفهای شما فرضیه هست و فریبنده.. هرکسی هم حرفشو میزنه، یک چرتی بهش میگی پسر جان.. خیلی ادعا کردی، شماره و ادرست رو برام ارسال کن.. تا بعد ببینیم من حقوق نمیدونم چیه یا تو... اقای نتورکی.. 

با سلام گویا این مشکلات یوتیبایت دیگه زیادی به شما فشار اورده و نمیدونید ک کجا خالیش کنید.من از روز اول نظرات شخصیمو بر‌پایه اطلاعاتی ک بدست اوردم گفتم بعضی از این‌اطلاعاتو از توسعه دهندگان کیم گرفتم(زمانی ک پاسخ میدادند) بخشیش از سرمایه داران بزرگ کیم و ... و فکر نمیکردم بیان نظراتم انقد شمارو اذیت کنه و قاعدتا نبایدم اذیت کنه اما از لحن حرف زدنتون کاملا مشخصه دارین اذیت میشین چراشم‌نمیدونم در هر صورت انشالله هممون عاقبت بخیر شیم

موفق باشید

لینک ارسال
  • Administrators
در 10 ساعت قبل، Mohamad گفته است :

اگه میخواست از زیر فروشی جلوگیری کنه، انتقال داخلی رو میبست.. هر زمان که پورسانت های بادران رو میریزن، انتقال داخلی رو باز میکنند و کیم میخرن و انتقال داخلی رو باز میکنند. 

بعدشم، قرار نیست روش های کلاه برداری مثل هم باشه، چرا باید پاشنه بکشه بالا؟!؟ این دفعه یکی اومده سرمایه گرفته، درب ورود هم باز گذاشته، هنوز هم خیلیا خام میشن تو نتورک و بهشون کیم میفروشن.. سرمایه گذار رو گذاشتن روی یک حالتی، که نمیدونه باید چیکار کنه.. 

با سلام متاسفانه اصلا منظورتونو نفهمیدم

لینک ارسال
جواد مهمان

سلام اقا ارش داداش منم خیلی دوس ددارم به خوبی و خوشی تموم بشه قضیه با این که خودم کیم نخریدمولی عزیزانم خریدند و سوالم از شما اینه 

الان کیم 800 میلیون تو یوتی بایت قیمتشه مثلا ولی داره 7 میلیون معامله میشه در صورتی که میشه همون کیم رو تبدیل کرد و خارج کرد و خرجش کرد به قیمت داخل یوتی بایت چرا قیمت خرید و فروشش اینقدر پایینه در صورتی که قیمتش تو یوتی بایت اینقدر بالاست

لینک ارسال
  • Administrators
در 11 ساعت قبل، جواد مهمان گفته است :

سلام اقا ارش داداش منم خیلی دوس ددارم به خوبی و خوشی تموم بشه قضیه با این که خودم کیم نخریدمولی عزیزانم خریدند و سوالم از شما اینه 

الان کیم 800 میلیون تو یوتی بایت قیمتشه مثلا ولی داره 7 میلیون معامله میشه در صورتی که میشه همون کیم رو تبدیل کرد و خارج کرد و خرجش کرد به قیمت داخل یوتی بایت چرا قیمت خرید و فروشش اینقدر پایینه در صورتی که قیمتش تو یوتی بایت اینقدر بالاست

با سلام از اونجایی ک مدت چند ماه هست ک قسمت برداشت غیر فعال شده و عده ای به این باور رسیدند ک این پروژه دچار مشکل شده و یا از اول اسکم بوده اقدام به فروش کیمهاشون به خریداران جدید به هر قیمتی شدند و از اونجایی ک این روند به صورت دومینو ادامه دار شده (فروش یکی باعث ترس دیگری و در نتیجه فروش اون و همینطور ادامه دار)باعث کاهش روز به روز قیمت کیم شده چون خریداران از این ترس استفاده کرده و قیمت پایین تری را پیشنهاد میدهند و دارندگان کیم ک خود را مالباخته متصور شدند حاضر به فروش به قیمت پایین تر میشن تا ضرر کمتری کنن و همین امر باعث شده ک قیمت کیم تا این حد افت کنه 

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

شما در حال پست به عنوان مهمان هستید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

من قوانین فوق را خوانده و با آنها موافقت مینمایم