رفتن به مطلب
سلام خدمت همه ی دوستانی که روی ارز کینگ مانی سرمایه گذاری کردند اگر قصد خروج رو دارید لطفا به قیمتی ک کیمتونومیفروشید دقت کنید گاهی کمی عدم ریسک‌پذیری باعث یک عمر پشیمونی میشه . متاسفانه عده تحت تاثیر دلالان در زیر فروشی از هم سبقت گرفتند مواظب باشید ×

ارز کینگ مانی

پست های پیشنهاد شده

• Administrators
در در ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ در 23:17، بهراد مهمان گفته است :

سلام

اقا ارش میشه بگین اونا که اونور دنیا هستن از داخل ایران چطور خبر دارن؟ از کجا میدونن ما اینجا ارزون فروشی میکنیم. شما گفتین اکانت های خارج ایران ترید و انتقال به بیرون براشون بازه پس بیت خارجی ها وارد میشه دیگه!! والا اینا که هیچ ایمیلیجواب نمیدن حالا چطور تو ایران مخبر دارن جالبه

با سلام هممون میدونیم ک اولین سرمایه گذاران کیم ایرانی ها بودند پس حتما بازاری ک بخش اعظم ی ارزو تشکیل داده بررسی میشه این ی چیز کاملا واضحه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • پاسخ 126
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

با سلام و خدا قوت به شما نیروی نظامی اولا این یک سایت اطلاع رسانیه شما اگه کاریم قرار باشه بکنید باید با توسعه دهندگان ارز بکنید ن کاربری ک ارزی خریده دوم اینکه من قبلا گفتم بازم میگم تاکیدم

با سلام قصد بنده فقط کمک به افرادیست ک ترسیدند و ممکنه کاری کنند ک بعدا پشیمون شن .بنا بر این تا جایی ک از دستم بربیاد سعی میکنم پاسخ دوستان رو بدم موفق باشید

با سلام متنتون ویرایش شد متاسفانه قسمتهاییش توهین آمیز بود.طرف یدونه بیت آورده به شما چه ارتباطی داره؟ نکنه رابینهود هستین شما؟همه رو بدبخت کردیم؟ کی کرده؟ هممون ک مثل همون بنده خدا کیم خریدیم ! شما خ

سلام ،

یک سوال، یک دوستی بالاتر گفته بود انتقال ولت به ولت در داخل یوتی بایت هم بسته شده و شما در جوابش گفتید که به خاطر زیرفروشی و کم فروشی هایی که میشه و نهایتا منجر به کاستن از وجه کیم میشه این رو فعلا بستند،

می خوام بدونم نظر شما رو در مورد بسته شدن قسمت ترید چیه؟ چون این کارشون خیلی تو منطق من نمیگنجه، میخوام نظرت رو بدونم

ضمنا در پاسخ به دوستانی که این ارز رو می کوبند یا الان ترس دارند که چی میشه، 

این انتخاب خودمون بوده، باید ریسکش رو بپذیریم، همونطور که اگر باز بشه و از طرفی بشههر کیم رو مثلا با نیم بیت کوین معاوضه کردو کیفش رو کرد، این ورشم هست که باید پای همه چیش واستاد،

ارز مجازی عرصه بی طاقت ها نیست متاسفانه،

در مورد این کارهای اخیر یوتی بایت باید بگم اصلا حرفه ای نیست، حالا یا واقعا اشتباه کردیم اینجا سرمایه گذاری کردیم که این میشه درسی برامون، یا اینکه اینا دارن خیلی غیر حرفه ای از ارزی که توسعه دادن حمایت می کنند، حمایتشون خیلی سختگیرانه و دستوریه، ولی به هر حال بازم می گم هر کدومش باشه باید پاش واستیم، به هیچکسم ربطی نداره،  

من همیشه گفتم به دوستانم تا اون موقع که تو بورس ایران همه تو سود بودند خوشحال و خندان بودند و غره به خودشون، حالا که شاخص داره هر روز بدتر از دیروز میشه همه معترض شدند

لینک ارسال
  • Administrators
در هم اکنون، Trader مهمان گفته است :

سلام ،

یک سوال، یک دوستی بالاتر گفته بود انتقال ولت به ولت در داخل یوتی بایت هم بسته شده و شما در جوابش گفتید که به خاطر زیرفروشی و کم فروشی هایی که میشه و نهایتا منجر به کاستن از وجه کیم میشه این رو فعلا بستند،

می خوام بدونم نظر شما رو در مورد بسته شدن قسمت ترید چیه؟ چون این کارشون خیلی تو منطق من نمیگنجه، میخوام نظرت رو بدونم

ضمنا در پاسخ به دوستانی که این ارز رو می کوبند یا الان ترس دارند که چی میشه، 

این انتخاب خودمون بوده، باید ریسکش رو بپذیریم، همونطور که اگر باز بشه و از طرفی بشههر کیم رو مثلا با نیم بیت کوین معاوضه کردو کیفش رو کرد، این ورشم هست که باید پای همه چیش واستاد،

ارز مجازی عرصه بی طاقت ها نیست متاسفانه،

در مورد این کارهای اخیر یوتی بایت باید بگم اصلا حرفه ای نیست، حالا یا واقعا اشتباه کردیم اینجا سرمایه گذاری کردیم که این میشه درسی برامون، یا اینکه اینا دارن خیلی غیر حرفه ای از ارزی که توسعه دادن حمایت می کنند، حمایتشون خیلی سختگیرانه و دستوریه، ولی به هر حال بازم می گم هر کدومش باشه باید پاش واستیم، به هیچکسم ربطی نداره،  

من همیشه گفتم به دوستانم تا اون موقع که تو بورس ایران همه تو سود بودند خوشحال و خندان بودند و غره به خودشون، حالا که شاخص داره هر روز بدتر از دیروز میشه همه معترض شدند

با سلام نظر شخصی بنده در خصوص بسته شدن قسمت ترید کیم به بیت این هست قبل از اعمال این محدودیت اگر شما قسمت تاریخچه تریدها رو بررسی میکردین میدیدن ک یهو یکی 80 کیم یا 100 کیم رو به بیت تبدیل مبکرد با این که بخش برداشت غیر فعال بود با ترس از اینکه موقع باز شدن بخش برداشت قیمت ریزش میکنه عده زیادی کیمهارو به بیت تبدیل میکردند و سطوح حمایت ضعیف و ضعیف تر میشد غیر فعال شدن ترید از نظر بنده تازمانی ک بخش برداشت فعال شه برای این بود ک سطوح حمایت رو بتونن قوی حفظ کنن برای قیمت های بالاتر

موفق باشید

لینک ارسال
در 8 ساعت قبل، arash گفته است :

با سلام نظر شخصی بنده در خصوص بسته شدن قسمت ترید کیم به بیت این هست قبل از اعمال این محدودیت اگر شما قسمت تاریخچه تریدها رو بررسی میکردین میدیدن ک یهو یکی 80 کیم یا 100 کیم رو به بیت تبدیل مبکرد با این که بخش برداشت غیر فعال بود با ترس از اینکه موقع باز شدن بخش برداشت قیمت ریزش میکنه عده زیادی کیمهارو به بیت تبدیل میکردند و سطوح حمایت ضعیف و ضعیف تر میشد غیر فعال شدن ترید از نظر بنده تازمانی ک بخش برداشت فعال شه برای این بود ک سطوح حمایت رو بتونن قوی حفظ کنن برای قیمت های بالاتر

موفق باشید

خب آرش جان، ببین این رو می فهمم که می خوان سطح حمایت مثلا رو همین عدد 0.48 (نسبت ارزش کینگ مانی به بیت کوین) بمونه، روش کارشون هم اینه که می خوان مدت زمان طولانی این عدد باقی بمونه و یکجورایی تثبیت بشه، من مشکلی با این ندارم، اما یک چیز رو که نمی فهمم اینه که چرا دارن این همه اصرار می کنن روی بالا نگه داشتن ارز، من تجربه کافی تو این زمینه ندارم، از دوستان یا خود شما آیا همچین چیزی سابقه داره که توسعه دهنده یک ارز مجازی این همه قیمت رو بخواد دستوری بالا نگه داره؟

راستی یک سوال دیگه هم الان به ذهنم رسید، شما کلا به این ارز خوش بینی؟ می خوام نظر شخصیت رو بدونم، یعنی چی می بینی در آینده؟ 

لینک ارسال
  • Administrators
در در ۱۳۹۹/۱۱/۳ در 00:00، Trader مهمان گفته است :

خب آرش جان، ببین این رو می فهمم که می خوان سطح حمایت مثلا رو همین عدد 0.48 (نسبت ارزش کینگ مانی به بیت کوین) بمونه، روش کارشون هم اینه که می خوان مدت زمان طولانی این عدد باقی بمونه و یکجورایی تثبیت بشه، من مشکلی با این ندارم، اما یک چیز رو که نمی فهمم اینه که چرا دارن این همه اصرار می کنن روی بالا نگه داشتن ارز، من تجربه کافی تو این زمینه ندارم، از دوستان یا خود شما آیا همچین چیزی سابقه داره که توسعه دهنده یک ارز مجازی این همه قیمت رو بخواد دستوری بالا نگه داره؟

راستی یک سوال دیگه هم الان به ذهنم رسید، شما کلا به این ارز خوش بینی؟ می خوام نظر شخصیت رو بدونم، یعنی چی می بینی در آینده؟ 

با سلام میتونه هدفش جذب سرمایه گذاران کلان با نمودار رو با رشد باشه یا خیلی چیزای دیگه بستگی به سیاستهاشون داره اما مطمئنن دلیلی داره چون وقتی منو شما میدونیم ک نوسان یک ارز و سود و زیان کاربران  میتونه راحت باعث ایجاد تعادل بین ورود و خروج سرمایه بشه قطعا اونام میدونن اما دلیلی برای این کار دارن ک واقعا منم دوس دارم بدونم

نظر شخصی بنده به این ارز مثبت هست و تا حالا یک دونه ام ازش نفروختم

لینک ارسال
  • Members

به خاطر اینکه هم خریدها و هم پورسانتها یکنواخت باشه که نه شرکت ضرر کنه و نه بازاریابها قیمت دستوریه. این ارز اولویتش شرکت و بازاریابهاست و بر طبق اون برنامه ریزی میکنه و بعد بازار بیرون که دید بلند مدت داره. الان هیچ کدوم از بازاریاب ها هیچ مسکلی ندارند و دارن کارشونو با کیم انجام میدن

لینک ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ در 15:43، arash گفته است :

با سلام بله هنوز غیرفعاله

سلام

میخواستم بدونم حدودا تریدکیم تاچه زمانی قفله؟

اینکه میگن تاعیدقفلش بازمیشه درسته؟

الان که تریدقفله قیمت هرکیم چقدره؟

لینک ارسال
علی غلامی مهمان
در در ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ در 23:07، arash گفته است :

باسلام ببخشید من حرف خواص یا مهمی ندارم فقط یک نکته هست که باید بگم رابطه مدیران شرکت بادران با سایت یوتی بایت دقیقا مشخص و در یک راستا و هدف است چون آقای قربانیان و خانم موسوی وآقای خلیلی  به ترتیب مدیر. معاون وعضو هیئت مدیره هستند... باتشکر

با سلام بنده باز هم تکرار میکنم برای بار چندم من هیچقوقت نگفتم اتفاقاتی ک توی یوتیبایت افتاده درست و اصولی و ایرادی نداره فقط تحیلیل خودم رو از دلایلش و چگونگی بر طرف شدنش گفتم

شما مدام به این نکته اشاره میکنید ک من قصد اروم کردن  بقیه رو دارم بله درسته هدفم همینه نه بخاطر یوتیبایت نه بخاطر برنامه هایی ک  در پیش دارن چون ارام بودن یا نبودن ما هیچ تفاوتی تو برنامه های اونا ایجاد نمیکنه اونا کار خودشون رو میکنند.

همه مثل شما صبور نیستند بعضیا شبو روزشون یکی شده و به شدت تحت فشارن من سعی میکنم حالا ک چاره ای جز صبر نداریم به این دوستان کمک کنم تا کمی ذهنشون اروم شه تا به زندگیشون برسن این کار کجاش بده؟

کاری نداره بیام دو صفحه پر کنم از ایرادات یوتیبایت و اتفاقات بدی ک ممکنه بیفته اما فایدش چیه؟ چز اینکه خیلیا بی قرارتر نا آرامتر میشن؟

هر کسی آزاده هر طوری ک دوست داره از حرفهای من برداشت کنه .خدا خودش شاهده ک هیچ ارتباطی بین من و یوتیبایت وجود نداره و همین کافیه مهم نیس کی چ فکری میکنه بزار هر کی دوس داره فک کنه من از طرف یوتیبایت مامور اروم کردن مردمم !

اصلا اروم نشن چه مشکلی برای یوتیبایت پیش میاد؟ اک بخواد کسی رو بزاره ک بقیه رو اروم کنه! من هیچ کسو ساده فرض نکردم فقط برداشتهای خودمو با توجه به تجربه و اطلاعاتی ک دارم گفتم شاید من آدم ساده ای هستم !!

شرکت بادران یک شرکت فعال در حوزه ی بازاریابی شبکه ای هست و از نظر حقوقی هیچگونه ارتباطی با کینگ مانی و توسعه دهندگانش نداره. دقت بفرمایید دوباره تکرار میکنم شرکت بادران از نظر حقوقی هبچ ارتباطی با توسعه کینگ مانی نداره حالا اگه ی شخصی لیدری یا هر کسی بره نصف یا اصلا کل کوینهای در گردش کیم رو بخره و از طرفی هم  عضو بادران باشه نمیتونید بگید شرکت بادارن توسعه دهنده ی کیمه! امیدوارم متوجه این موضوع از منظر حقوقی شده باشید

موفق باشید

لینک ارسال
  • Administrators
در در ۱۳۹۹/۱۱/۹ در 14:39، مهدی مهمان گفته است :

سلام

میخواستم بدونم حدودا تریدکیم تاچه زمانی قفله؟

اینکه میگن تاعیدقفلش بازمیشه درسته؟

الان که تریدقفله قیمت هرکیم چقدره؟

با سلام بنده هیچوقت زمان مشخصی رو برای فعال شدن بخش ترید کیم به بیت یا برداشت بیت اعلام نکردم چون هیج خبر رسمی از زمان فعال شدن به بنده نرسیده اما احتمال میدم طبق نظر شخصی خودم ک تا تابستون مسائل برطرف میشه شاید تا اون موقع موقتا بصورت محدود اجازه برداشت هم داده بشه اما همه ی اینها در حد احتماله اینکه دقیقا چی قراره بشه رو تیم توسعه کیم میدونند

لینک ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ در 13:04، arash گفته است :

با سلام بنده هیچوقت زمان مشخصی رو برای فعال شدن بخش ترید کیم به بیت یا برداشت بیت اعلام نکردم چون هیج خبر رسمی از زمان فعال شدن به بنده نرسیده اما احتمال میدم طبق نظر شخصی خودم ک تا تابستون مسائل برطرف میشه شاید تا اون موقع موقتا بصورت محدود اجازه برداشت هم داده بشه اما همه ی اینها در حد احتماله اینکه دقیقا چی قراره بشه رو تیم توسعه کیم میدونند

سلام

اگرقفل تریدکیم بازبشه دقیقا چه اتفاقاتی خواهدافتاد؟لطفااگرمیشه یک توضیح کامل بدین.

چون من۵تومن کیم(حدودا20درصد) خریدم میخواستم بدونم بابازشدن قفل ترید پنج تومنم چندین برابرمیشه؟

چون الان قیمت هرکیم بیش از۴۰۰تومنه یعنی من که۲۰درصدکیم خریدم بابازشدن قفل تریدارزش کیمام۲۰درصدارزش واقعیه کیم میشه(یعنی همون بیش از۴۰۰تومن)؟

لینک ارسال
  • Administrators
در در ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ در 10:08، مهدی مهمان گفته است :

سلام

اگرقفل تریدکیم بازبشه دقیقا چه اتفاقاتی خواهدافتاد؟لطفااگرمیشه یک توضیح کامل بدین.

چون من۵تومن کیم(حدودا20درصد) خریدم میخواستم بدونم بابازشدن قفل ترید پنج تومنم چندین برابرمیشه؟

چون الان قیمت هرکیم بیش از۴۰۰تومنه یعنی من که۲۰درصدکیم خریدم بابازشدن قفل تریدارزش کیمام۲۰درصدارزش واقعیه کیم میشه(یعنی همون بیش از۴۰۰تومن)؟

با سلام کسی دقیقا نمیدونه بعد از فعال شدن بخش ترید یا مخصوصا برداشت چه اتفاقی میفته اما چیزی  ک احتمالش زیاد هست اینه ک مقداری افت خواهد داشت البته به نظر من حالا این افت چقدر هست باید صبر کنیم ببینیم

لینک ارسال
  • Administrators
در 16 ساعت قبل، تارا مهمان گفته است :

اقا ارش میشه بفرمایید تابستون چه معجزه ای میخواد اتفاق بیافته که سایت باز شه یا اجازه برداشت کامل بیتکوین به اعضا داده بشه؟

با سلام معجزه ای به نام جذب سرمایه

بنده هم عرض نکردم ک دقیقا تابستون باز میشه.گفتم از نظر من هر موقع این جذب سرمایه به اندازه کافی صورت بگیره بخش برداشت فعال میشه ک به نظر شخصی بنده به احتمال زیاد تا تابستون این اتفاق می افته به امید خدا

لینک ارسال
  • Administrators
در 14 ساعت قبل، مهدی مهمان گفته است :

سلام

میخواستم بدونم الان کیم باچه قیمتی خریدوفروش میشه؟

با سلام قیمت مشخصی نداره و کاملا توافقی هست بین خریداران و فروشندگان

لینک ارسال
در 18 ساعت قبل، arash گفته است :

با سلام قیمت مشخصی نداره و کاملا توافقی هست بین خریداران و فروشندگان

سلام

میخواستم بدونم الان معمولاباچه قیمتی خریدوفروش میشه.

چون من موقعیکه هرکیم۲۵تومن بود،۵تومن کیم خریدم. الان بخوام بفروشم میشه حدودابگین کیمام چقدرمی ارزه؟

لینک ارسال

سلام اقا ارش خسته نباشید

به نظر من فقط داریم سرگرم میشیم توسعه دهندگان کیم رو ۱۰۰۰ تا بود برداشتو غیر فعال کردن حالا که رو ۱۹  هزار تا هست هر چی هم ریزش بکنه میخان چه جوری برداشتو باز بکنن؟ 

و از هم بدتر که پاسخگو نیستن چون براشون استرس سرمایه گذارها براشون مهم نیست و خودم به شخصه دارم ناامید میشم از یوتی بایت 

امیدوارم انرژی مثبت شما کار ساز باشه و ما اشتباه کرده باشیم 

لینک ارسال
  • Administrators
در 17 ساعت قبل، مهدی مهمان گفته است :

سلام

میخواستم بدونم الان معمولاباچه قیمتی خریدوفروش میشه.

چون من موقعیکه هرکیم۲۵تومن بود،۵تومن کیم خریدم. الان بخوام بفروشم میشه حدودابگین کیمام چقدرمی ارزه؟

با سلام متاسفانه بنده اطلاعاتی راجع به قیمت کیم در بازار سیاه ندارم

لینک ارسال
  • Administrators
در 3 ساعت قبل، مریم مهمان گفته است :

سلام اقا ارش خسته نباشید

به نظر من فقط داریم سرگرم میشیم توسعه دهندگان کیم رو ۱۰۰۰ تا بود برداشتو غیر فعال کردن حالا که رو ۱۹  هزار تا هست هر چی هم ریزش بکنه میخان چه جوری برداشتو باز بکنن؟ 

و از هم بدتر که پاسخگو نیستن چون براشون استرس سرمایه گذارها براشون مهم نیست و خودم به شخصه دارم ناامید میشم از یوتی بایت 

امیدوارم انرژی مثبت شما کار ساز باشه و ما اشتباه کرده باشیم 

با سلام نگران بالا رفتن قیمت نباشید قیمت میتونه بالا و پایین بشه

هر پروژه ای چالش های خودش رو داره باید صبور بود یا خارج شد حتی به ضرر

انشالله ک درست میشه و هممون سود خوبی میکنیم

لینک ارسال
  • Members
در 14 دقیقه قبل، arash گفته است :

با سلام ارتقا یا رفع ایراد نرم افزاری هست و ممکنه بین چند روز تا دو هفته طول بکشه

البته بخش هاییش بالا میاد

من نمیدونم شما چرا سعی داری همه مشکلات این ارز رو توجیه کنی.

چرا باید همچین مشکل ساده ایی دو هفته طول بکشه تا حل بشه؟

چون کسی که نشسته پشت سیستم هیچی از مدیریت سایت حالیش نمیشه.

شما سایت رو باز کن قشنگ معلومه مشکل از کجاس.

ولی کسی نیست حلش کنه وگرنه یه ساعته قابل حله.

لینک ارسال
  • Administrators

با سلام شما طوری صحبت میکنید انگار همین الان ۱۰ سایت رو دارین هندل میکنین لطفا نشینید بیرون گود و بگین نعلش کن و در مورد چیزی ک اطلاعاتی ندارین نظر الکی ندین.سایت رو باز کن قشنگ معلوم مشکل از کجاست!!!!این معنیشو واقعا نفهمیدم امیدوارم یک مقدار درمورد برنامه نویشی اطلاعات داشته باشید

درضمن بنده عرض کردم ممکنه چند روز طول بکشه اما خوشبختانه امروز درست شد ک سایت کاملا در دسترس هست .

لینک ارسال

سلام

یکی ازدوستان گفته بودن دراینستاگرام خبرهایی منتشرشده مبنی براینکه قفل تریدتا۲۰اسفندبازمیشه.

میخواستم بدونم دقیقادرکدوم پیج همچنین خبری منتشرشده؟

آیاصحت داره؟

لینک ارسال

بعضی پیجای اینستا میگن شب عید محدود باز میشه درسته یا صرفا شایعه هست؟

شما اطلاعاتی دارین؟

و مورد دیگه اینکه اگه بین الملل بادران راه بیافته (که داره میافته) امیدی هست کیم گردش داشته باشه بین کشورهای همسایه؟

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

شما در حال پست به عنوان مهمان هستید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

من قوانین فوق را خوانده و با آنها موافقت مینمایم