رفتن به مطلب
سلام خدمت همه ی دوستانی که روی ارز کینگ مانی سرمایه گذاری کردند اگر قصد خروج رو دارید لطفا به قیمتی ک کیمتونومیفروشید دقت کنید گاهی کمی عدم ریسک‌پذیری باعث یک عمر پشیمونی میشه . متاسفانه عده تحت تاثیر دلالان در زیر فروشی از هم سبقت گرفتند مواظب باشید ×
با سلام به علت ارتقا یا رفع ایراد نرم افزاری در وبسایت کینگ مانی موقتا تمامی انتقال ها غیر فعال هستند ×

ارز کینگ مانی

پست های پیشنهاد شده

• Administrators
در هم اکنون، مریم گفته است :

سلام مجدد آقا آرش

منظور من این بود وقتی سیر صعودی داره بیت کوین و کیم ، یوتی بایت میتونه برداشتو باز بکنه؟ 

چون سود سرمایه گذارها خیلی زیاد شده

با سلام با جذب سرمایه گذاران بزرگ در قیمتهای بالا بله این مسئله به امید خدا حل میشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • پاسخ 122
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

با سلام و خدا قوت به شما نیروی نظامی اولا این یک سایت اطلاع رسانیه شما اگه کاریم قرار باشه بکنید باید با توسعه دهندگان ارز بکنید ن کاربری ک ارزی خریده دوم اینکه من قبلا گفتم بازم میگم تاکیدم

با سلام قصد بنده فقط کمک به افرادیست ک ترسیدند و ممکنه کاری کنند ک بعدا پشیمون شن .بنا بر این تا جایی ک از دستم بربیاد سعی میکنم پاسخ دوستان رو بدم موفق باشید

با سلام متنتون ویرایش شد متاسفانه قسمتهاییش توهین آمیز بود.طرف یدونه بیت آورده به شما چه ارتباطی داره؟ نکنه رابینهود هستین شما؟همه رو بدبخت کردیم؟ کی کرده؟ هممون ک مثل همون بنده خدا کیم خریدیم ! شما خ

• Administrators
در هم اکنون، علی مهمان گفته است :

نمیدونم چرا پیام قبلی من که در جواب آقا آرش بود تایید نشد اما در کلاهبرداری این توکن هیچ شکی نیست از اون جهت که استدلال های جرجندی در مورد اینکه این توکن از پیدایشش از کجا بوده و صاحبانش کیا هستن کاملا قابل قبوله.. و البته دوستانی که کیم میخریدن میگفتن بخش زیادی از کیم رو صاحب بادران خریده و چنین است و چنان.. بعد از مدتی بادران اعلام کرد ما ارتباطی با کیم نداریم و هیچ کس هم مجبور به خرید کیم نکرديم، بله مجبور نکردند ولی از نظر روانی طوری روی اعضا کار کردند تا برن سمت کیم.. از طرفی اون قضیه که گفته بودند کیم ربطی به ما نداره کاملا دروغه و جرجندی شواهدی رو کرد که کاملا نشون میده گردانندگان کیم در گرجستان از دار و دسته بادران هستند..کیم تموم شد 30 میلیون دلار کلاهبرداری کرد و رفت.. پنیر مفت فقط تو تله موشه، 

سلام دوست عزیز اولا چندتا عکس  و نوشته از یک سایتی ک خودتونم نمیدونین چی هست و مرجع قرارش دادین دلیل بر اثبات یک سری ادعاها نمیشه . از نظر حقوقی شرکت بادران هیچگونه ارتباطی با شرکتی که کینگ مانی روتوسعه داده نداره

برای سرمایه گذاری روی هر چیزی ادما مختارن و خودشون در نهایت تصمیم گیرنده هستند. کاش آدما یاد بگیرن تو زندگیشون پای تصمیماتشون وایسن غلط یا درست بجای اینکه دنبال مقصر بگردن.

ورود تو دنیای ارزهای دیجیتال ریسک پذیری میخواد هر ارزی! مگه بیت کوین سال 2017 از 19 هزار دلار نیومد رو 3 هزار دلار؟

مگه الان ریپل با اون عظمتش با کلی مشکل روبرو نشده؟؟ سرمایه گذاری همینه بالا پایین داره صبر میخواد و ریسک پذیری.

درخصوص اسکم بودن یا نبودن کیم هم زمان همه چیز رو ثابت میکنه انشالله اونایی ک منتظرن ک بگن دیدی گفتیم نخر دیگه تو دنیای مجازی پیداشون نمیشه .

لینک ارسال
  • Administrators
در هم اکنون، قاسم. دو مهمان گفته است :

خوب اخه ........... تو چقدر بوده که اومدی کیم خریدی؟ شما فکر میکنید خیلی حالیتون میشه، مثبت اندیشا.. بابا هولدر ها... هر وقت باز شد بیا ........... کن.. همه رو بدبخت کردین به خودتون امیدم میدین، طرف یک دونه بیت اورده و 3 کیم دادن بهش، تبدیلم نمیتونه بکنه، بیرونم نمیتونه بکشه، هولدر بیا توضیح بده... کلاهبردارا.. الان قفله،مثل پارسال قبل باز شدن، میکشه پایین، بعد طرف 3 تا کیم رو چیکار کنه؟ تو میخوای با مثبت اندیشیت جواب بدی.. 

با سلام متنتون ویرایش شد متاسفانه قسمتهاییش توهین آمیز بود.طرف یدونه بیت آورده به شما چه ارتباطی داره؟ نکنه رابینهود هستین شما؟همه رو بدبخت کردیم؟ کی کرده؟ هممون ک مثل همون بنده خدا کیم خریدیم ! شما خودت میدونی چی داری میگی دوست عزیز؟بالای 90% عزیزانی ک از این وضعیت شاکین حتی به دلال با قیمت پایین هم بفروشن بازم سود خوبی میکنن منتها این دوستان سود خیلی خوب و زود میخوان.شما تحلیلگر ارز دیجیتال هستین یا پیشگو ک قراره قیمت ب چ صورتی بشه؟ اگه این توانایی رو دارین بجای تلف کردن وقتتو میرفتین از این جهش بیت سود میلیاردی میکردین!

ساده ترین کار دنیا همینه دوست عزیز هیچ هنریم نمیخواد ک تا ی کسی به چالشی میخوره بشیم استاد و شروع کنیم به موعظه کردن شما به زندگی خودت برس و نگران باز شدن و بسته بودن چیزی نباش ک ب شما ارتباطی نداره

جوجه رو آخر پاییز میشمرن

لینک ارسال
  • Administrators

دوستان، هولدرها، بابا شما تریدر، هر وقت باز شد بیا صحبت کنید... حتی قسمت ترید بسته هستش چه برسه خروج، چرا؟؟؟؟؟؟ 

یو تی بایت تمام کارهاش غیر قانونی، غیر اصولی، غیر شرعی هستش.. البته دوستان گرامی انتخاب غلط خودتون بوده، الان اگه تو یک کیف پول ترست ولت ارز انتقال میدادین و یک ارز شناخته شده، راحتر بودین، شما ریسک اینکارو پذیرفتین و جای هیچ اعتراضی ندارین. مخصوصا کسانی تو این 6 ماه اخیر خریدن، دیگه والا سایتی نیست که نگفته باشه کیم مانی مشکوک به کلاهبرداری.. این دوستان اینجام پشتبانی یو تی بایت هستن. 😂😂

با سلام وقتی ک باز بشه ک نیاز ب حرف زدن نداره خودش حرف میزنه

چرایی بسته بودن اون بخشها رو توی قیمت مقاله ها بخش کینگ مانی توضیح دادیم!!!!!!

غیر شرعی!!! میتونم بپرسم کدوم حکم شرعی مصداق پیدا کرده ک باعث غیر شرعی بودنش شده؟

با این قسمت نظرتون کاملا موافقم ک کسی ک ریسک میکنه باید پاش وایسه

اینجام پشتیبانی هیچ جا نیست فقط نظرات شخصی تبادل میشن

لینک ارسال
  • Administrators
در هم اکنون، فرید مهمان گفته است :

کسی سراغ دارین بیتکوین در صرافی یوتی بایت بخره؟

با سلام میتونین تبدیل به کیم بکنین و بفروشین توی همین سایت هم میتونین ثبت سفارش انجام بدین

لینک ارسال
در 3 ساعت قبل، arash گفته است :

سلام دوست عزیز اولا چندتا عکس  و نوشته از یک سایتی ک خودتونم نمیدونین چی هست و مرجع قرارش دادین دلیل بر اثبات یک سری ادعاها نمیشه . از نظر حقوقی شرکت بادران هیچگونه ارتباطی با شرکتی که کینگ مانی روتوسعه داده نداره

برای سرمایه گذاری روی هر چیزی ادما مختارن و خودشون در نهایت تصمیم گیرنده هستند. کاش آدما یاد بگیرن تو زندگیشون پای تصمیماتشون وایسن غلط یا درست بجای اینکه دنبال مقصر بگردن.

ورود تو دنیای ارزهای دیجیتال ریسک پذیری میخواد هر ارزی! مگه بیت کوین سال 2017 از 19 هزار دلار نیومد رو 3 هزار دلار؟

مگه الان ریپل با اون عظمتش با کلی مشکل روبرو نشده؟؟ سرمایه گذاری همینه بالا پایین داره صبر میخواد و ریسک پذیری.

درخصوص اسکم بودن یا نبودن کیم هم زمان همه چیز رو ثابت میکنه انشالله اونایی ک منتظرن ک بگن دیدی گفتیم نخر دیگه تو دنیای مجازی پیداشون نمیشه .

که از نظر قانونی بادران هیچ رابطه ای با کیم نداره؟فروردین تمام بادرانی ها فقط بخاطر ارتباط بادران با کیم اونو میخریدن و همه میگفتن این به اصطلاح ارز  2، 3 دلار ارزش داشته و بادران همه شو خریداری کرده، بعد که نم نم داشت گندش در میومد اعلام کرد کیم هیچ ربطی به ما نداره، تو پیام قبلی گفتید مشتری داره الان و میخرن اگه مشتری داشت که همه ی مال باخته ها در به در دنبال باز شدن یوتی بایت نبودن،بعدشم شما چطور بیت کوین رو با کیم مقایسه میکنی آخه؟ رتبه چنده کیم؟ من کیم ندارم حرف شما درسته ولی چندتا از دوستام و فامیل دارن و میبینم چطور همچنان یه امید واهی دارن،هر چی زودتر گندش در بیاد و ملت بفهمن کیم کلاهبرداری بوده تاثیر مستقیمشم روی فعالیت بادران میذاره که بی‌دلیل 2 تومن از ملت میگیره به جیب میزنه، بازم میگم برد رو اونی کرد که 5، 6 دلار خرید اونم با دلار 12 تومنی و 200 دلار فروخت با دلار بالای 20 تومن.. ناز شصتش، دکو پز برا خودش درست کرد همه فکر کردن اینا همش از بادران بهش رسیده..نکنید این کارارو، جیب ملتو نزنید

لینک ارسال
  • Administrators

که از نظر قانونی بادران هیچ رابطه ای با کیم نداره؟فروردین تمام بادرانی ها فقط بخاطر ارتباط بادران با کیم اونو میخریدن و همه میگفتن این به اصطلاح ارز  2، 3 دلار ارزش داشته و بادران همه شو خریداری کرده، بعد که نم نم داشت گندش در میومد اعلام کرد کیم هیچ ربطی به ما نداره، تو پیام قبلی گفتید مشتری داره الان و میخرن اگه مشتری داشت که همه ی مال باخته ها در به در دنبال باز شدن یوتی بایت نبودن،بعدشم شما چطور بیت کوین رو با کیم مقایسه میکنی آخه؟ رتبه چنده کیم؟ من کیم ندارم حرف شما درسته ولی چندتا از دوستام و فامیل دارن و میبینم چطور همچنان یه امید واهی دارن،هر چی زودتر گندش در بیاد و ملت بفهمن کیم کلاهبرداری بوده تاثیر مستقیمشم روی فعالیت بادران میذاره که بی‌دلیل 2 تومن از ملت میگیره به جیب میزنه، بازم میگم برد رو اونی کرد که 5، 6 دلار خرید اونم با دلار 12 تومنی و 200 دلار فروخت با دلار بالای 20 تومن.. ناز شصتش، دکو پز برا خودش درست کرد همه فکر کردن اینا همش از بادران بهش رسیده..نکنید این کارارو، جیب ملتو نزنید

خب تازه متوجه شدم مشکل کجاست ک شما انقدر پیگیر هستین :)

بهتون پیشنهاد کردن بخرین به دلیل گاردی ک داشتین نخریدین بعد رشد کرده خورده تو ذوقتون حالا ک موقتا غیر فعال شده از یک طرف خوشحالین از یک طرف نگران هستین ک نکنه مشکل حل شه و بفهمید یکی از بهترین فرصتهای زندگیتون رو از دست دادین!!

متاسفانه دوست عزیز باید خدمتتون عرض کنم اون چیزی ک منتظرش هستین اتفاق نخواهد افتاد و تا اخر عمرتون باید بخاطر این نیت بد و فرصتی ک از دست دادین با خودتون کلنجار برید.

یوتیبایت مشکلش حل میشه دوستاتون سرمایشون رو با چند برابر سود خارج میکنند و شما میمونید و نیت و افکارتون

امیدوارم خدا همه رو از بلای حسادت نجات بده. بد دردیه

لینک ارسال
قاسم. دو مهمان

دوست عزیز، من امیدوارم سایت یوتی بایت باز بشه، که میشه، اما اینا هیچ دلیلی بر قفل کردنش نیست. اگه کیم رو با بیت و ریپل مقایسه کردی، هیچ کس با اصلاح قیمت، ریزش و افزایش مشکل نداره، ریپل کجا سرمایه مردم رو بلوکه کرده؟ مگه الان ارز میره بالا یا پایین صرافی از جیبش میخواد بده؟ الان بایننس سود منو میده؟ شما از ارز فقط دلار میدونی چیه و کیم مانی.. شما از طرز صحبت کردنت معلومه نتورکر هستی، چون فقط داری بدون دلیل حرف خودتو میزنی.. کل کل با شما فایده ای نداره.. 

لینک ارسال
محمد علی مهمان

سلام آرش جان من ی چیزی متوجه نمیشم الان یوتی بایت رو ۱۰۰۰ ۱۵۰۰ یورو بست الان که ۱۱۰۰۰ یورو چرا بسته مگه شما لیکوییدی باید به اندازه کافی برسه خب بنظر شما الان نرسیده هنوز بابا این همه سایت بسته بود به اندازه کافی سود کرده صرافی پس کی لیکوییدیش به حد نصاب میرسه که بخش برداشتو فعال کنه اومدو ۲۰ ۳۰ هزار یوروم شد ولی باز نشد من نمی‌دونم پس کی لیکوییدیش کامل میشه 

لینک ارسال
صفی الله مهمان
در 14 ساعت قبل، arash گفته است :

غیر شرعی!!! میتونم بپرسم کدوم حکم شرعی مصداق پیدا کرده ک باعث غیر شرعی بودنش شده؟

در 14 ساعت قبل، arash گفته است :

مقاله کجا ست

لینک ارسال

سلام و خداقوت به دستندرکاران سایت کینگ تیم.من یه ماشین صفر خریده بودم و بعداز اینکه پیشنهاد خرید این ارز رو به من دادند اوانو فروختم و 2 تا ارز کینگ خریدم با قیمت پنجاه میلیون تومن الباقی شم یه ماشین دسته دو دنبالم که بخرم.(البته اینم بگم که ماشین رو تو ارزونی فروختم و الان ماشین مناسب گیر نمیاد با پولم)خلاصه با هزارو یک امید ارز گرفتم تا پیشرفت کنم.من متاسفم ازین که یوتی بایت اجازه خروج نمیده و حتما سیاستی در پشت پرده وجود داره.این تصمیمی بوده که خودمون گرفتیم و کینگ خریدیم و نباید کسی رو ملامت کنیم چون تمام این حرفا قبل خریدم بوده و ریسک واضح بود.البته اگر کسانی قصد دزدی داشته باشند حتما در پیشگاه خداوند باید پاسخگو باشند.به نظر من الان باید صبور باشیم و منتظر باشیم به امید خدا مشکل برطرف بشهو اینو بدونیم که این آخر خط نیست.

لینک ارسال
در 15 ساعت قبل، arash گفته است :

خب تازه متوجه شدم مشکل کجاست ک شما انقدر پیگیر هستین 🙂

بهتون پیشنهاد کردن بخرین به دلیل گاردی ک داشتین نخریدین بعد رشد کرده خورده تو ذوقتون حالا ک موقتا غیر فعال شده از یک طرف خوشحالین از یک طرف نگران هستین ک نکنه مشکل حل شه و بفهمید یکی از بهترین فرصتهای زندگیتون رو از دست دادین!!

متاسفانه دوست عزیز باید خدمتتون عرض کنم اون چیزی ک منتظرش هستین اتفاق نخواهد افتاد و تا اخر عمرتون باید بخاطر این نیت بد و فرصتی ک از دست دادین با خودتون کلنجار برید.

یوتیبایت مشکلش حل میشه دوستاتون سرمایشون رو با چند برابر سود خارج میکنند و شما میمونید و نیت و افکارتون

امیدوارم خدا همه رو از بلای حسادت نجات بده. بد دردیه

عزیزم نمیخواد بری رو منبر اسم خدا و پیغمبر بیاری و ادما رو متهم به حسادت کنی خیلی سفسطه گری،میتونی با آرامش و دلیل و منطق حرف بزنی... مشخصه که جدا از کیم در بادران هم منافع داری که آرامشتو از دست دادی، 

لینک ارسال
  • Administrators

دوست عزیز، من امیدوارم سایت یوتی بایت باز بشه، که میشه، اما اینا هیچ دلیلی بر قفل کردنش نیست. اگه کیم رو با بیت و ریپل مقایسه کردی، هیچ کس با اصلاح قیمت، ریزش و افزایش مشکل نداره، ریپل کجا سرمایه مردم رو بلوکه کرده؟ مگه الان ارز میره بالا یا پایین صرافی از جیبش میخواد بده؟ الان بایننس سود منو میده؟ شما از ارز فقط دلار میدونی چیه و کیم مانی.. شما از طرز صحبت کردنت معلومه نتورکر هستی، چون فقط داری بدون دلیل حرف خودتو میزنی.. کل کل با شما فایده ای نداره.. 

با سلام بنده اصلا ادعای دونستن نمیکنم اونم توی دنیای پیچیده ی رمز ارزها . اما منظور من از مشکل ریپل پایین بالا شدنش نبود شما لطف کنین اول یکم مطالعه کنید ببین چه اتفاقاتی افتاده اطلاعاتتون رو بروز کنید بعد در مورد اینکه من چیزی میدونم یا نه نظرتون رو بفرمایید! بارها اینو توضیح دادم صرافی بایننس از معاملات رمز ارزهایی ک لیست کرده کارمزد میگیره اما رمز ارزی ک خودش توسعه داده bnb سود و زیانش مستقیما به صرافی بایننس میرسه شما هنوز تفاوت این رو نمیدونید من دیگه واقعا نمیدونم چطور باید بگم!

کینگ مانی در صرافی یوتیبایت توسعه داده شده و تمامی برنامه ریزی ها سود و زیان ها و .... روش تاثیر میزاره دقیقا مثل ارز bnb  برای بایننس .

دیگه بیشتر از این نمیدونم چی باید بگم

موفق باشید

لینک ارسال
  • Administrators

عزیزم نمیخواد بری رو منبر اسم خدا و پیغمبر بیاری و ادما رو متهم به حسادت کنی خیلی سفسطه گری،میتونی با آرامش و دلیل و منطق حرف بزنی... مشخصه که جدا از کیم در بادران هم منافع داری که آرامشتو از دست دادی، 

با سلام

من فقط برای شما ارزوی سلامتی و رهایی از مشکلات درونیتون رو دارم

موفق باشید دوست عزیز

لینک ارسال
  • Administrators
در هم اکنون، محمد علی مهمان گفته است :

سلام آرش جان من ی چیزی متوجه نمیشم الان یوتی بایت رو ۱۰۰۰ ۱۵۰۰ یورو بست الان که ۱۱۰۰۰ یورو چرا بسته مگه شما لیکوییدی باید به اندازه کافی برسه خب بنظر شما الان نرسیده هنوز بابا این همه سایت بسته بود به اندازه کافی سود کرده صرافی پس کی لیکوییدیش به حد نصاب میرسه که بخش برداشتو فعال کنه اومدو ۲۰ ۳۰ هزار یوروم شد ولی باز نشد من نمی‌دونم پس کی لیکوییدیش کامل میشه 

سلام دوست عزیز بنده هم مثل شما متاسفانه از زمان دقیق رفع این ایراد اطلاع ندارم پس چاره ای ندارم جز اینکه صبوری کنیم یا به خریدارانی ک کیم رو با قیمت توافقی میفروشند بقروشیم و خارج بشیم

موفق باشید

لینک ارسال
آسمان آبی مهمان
در 5 ساعت قبل، arash گفته است :

با سلام بنده اصلا ادعای دونستن نمیکنم اونم توی دنیای پیچیده ی رمز ارزها . اما منظور من از مشکل ریپل پایین بالا شدنش نبود شما لطف کنین اول یکم مطالعه کنید ببین چه اتفاقاتی افتاده اطلاعاتتون رو بروز کنید بعد در مورد اینکه من چیزی میدونم یا نه نظرتون رو بفرمایید! بارها اینو توضیح دادم صرافی بایننس از معاملات رمز ارزهایی ک لیست کرده کارمزد میگیره اما رمز ارزی ک خودش توسعه داده bnb سود و زیانش مستقیما به صرافی بایننس میرسه شما هنوز تفاوت این رو نمیدونید من دیگه واقعا نمیدونم چطور باید بگم!

کینگ مانی در صرافی یوتیبایت توسعه داده شده و تمامی برنامه ریزی ها سود و زیان ها و .... روش تاثیر میزاره دقیقا مثل ارز bnb  برای بایننس .

دیگه بیشتر از این نمیدونم چی باید بگم

موفق باشید

سلام آقا آرش

میدونی در عین شکسته نفسی و تواضع دائمی که سعی میکنی از خودت نشون ‌بدی و اینکه تاکید میکنی چیزی از دنیای پیچیده رمزارزها نمیدونی ولی تقریبا داری همه رو متهم میکنی که چیزی از ارزهای دیجیتال نمیدونن و بهشون توصیه میکنی که مقالاتت رو با دقت بخونن.در صورتی که توی مقالاتت هیچ مطلب قابل استنادی نیست. صرفا حدسیات شماست و بیشتر آدم رو کفری میکنه که واقعا شما مخاطب رو چی فرض میکنی که اسم اون سفسطه ها را گذاشتین استدلال و با عنوان مقاله ازشون یاد میکنید. واقعا خنده داره که یوتی بایت خروج که هیچ ترید رو هم ببنده که چیه میخواد تعادل ایجاد کنه. مگه مجبورش کردن قیمت رو ببره الکی بالا. بذاره خود معامله گرها کشف قیمت کنند به راحتی متعادل بشه. اصلا بشه ۱۰۰ یورو. مگه اون موقع که تا ۸۰ یورو اومده بود پروژه شکست خورده بود. بر عکس همه چیز در تعادل بود. متاسفانه اینایی که شما میگی اصلا منطقی نیست و توسعه دهندگان کیم عددی نیستن که شما سعی کنی با توسعه دهندگان اتر و بیت و غیره مقایسه شون بکنی. سخت نگیر شروع کن به متهم کردن من به نادونی و کم اطلاعی. راحت باش بگو که ما از نیت و برنامه های آینده یوتی بایت بی اطلاعیم و غیره.

واقعیتش اینه که شما به صورت خارق العاده ای داری از یوتی بایت دفاع میکنی و از ظواهری مثل عدم ارتباط حقوقی بادران و یوتی بایت به نفع خودت بهره برداری میکنی. هر بی سوادی جای مدیران بادران بود هم میدونست نباید ارتباط بادران با یوتی بایت علنی باشه. این موضوع هوش زیادی نمیخواد. بادران به طور قطع با یوتی بایت ارتباط داره و از سرمایه گذاران اصلییش هست. موثق موثق عرض میکنم. شما هم‌ خودتو به اون راه نزن. یا اگه واقعا خوابی سعی کن بیدار شی. البته اگه خودتو بخواب زدی که سعی دیگران هم واسه بیدار کردنت بی فایده است. اون دوستمون درست گفت که با شما مباحثه کردن بی نتیجه است.

شما این ظن رو در اکثر افراد ایجاد کردی که نقش مسکن و آرام بخش رو از طرف یوتی بایت بازی میکنی. واقعا این همه تلاش و راه اندازی یک سایت برای پاسخگویی و اختصاص وقت در این روزگار هم قابل تقدیره هم بی تعارف غیرقابل قبول و برانگیزاننده شبهه حمایت و نقش آفرینی از طرف یوتی بایت.

در آخر اصلا تعجب نمیکنم اگر در پاسخ من رو هم ارجاع بدی به اون به اصطلاح مقالاتت و ازم دعوت کنی که اطلاعاتم رو در زمینه رمز ارزها بالا ببرم تا شاید به سطح دانش بی نظیر شما برسم.

با احترام

آسمان آبی

لینک ارسال
  • Administrators
در هم اکنون، آسمان آبی مهمان گفته است :

سلام آقا آرش

میدونی در عین شکسته نفسی و تواضع دائمی که سعی میکنی از خودت نشون ‌بدی و اینکه تاکید میکنی چیزی از دنیای پیچیده رمزارزها نمیدونی ولی تقریبا داری همه رو متهم میکنی که چیزی از ارزهای دیجیتال نمیدونن و بهشون توصیه میکنی که مقالاتت رو با دقت بخونن.در صورتی که توی مقالاتت هیچ مطلب قابل استنادی نیست. صرفا حدسیات شماست و بیشتر آدم رو کفری میکنه که واقعا شما مخاطب رو چی فرض میکنی که اسم اون سفسطه ها را گذاشتین استدلال و با عنوان مقاله ازشون یاد میکنید. واقعا خنده داره که یوتی بایت خروج که هیچ ترید رو هم ببنده که چیه میخواد تعادل ایجاد کنه. مگه مجبورش کردن قیمت رو ببره الکی بالا. بذاره خود معامله گرها کشف قیمت کنند به راحتی متعادل بشه. اصلا بشه ۱۰۰ یورو. مگه اون موقع که تا ۸۰ یورو اومده بود پروژه شکست خورده بود. بر عکس همه چیز در تعادل بود. متاسفانه اینایی که شما میگی اصلا منطقی نیست و توسعه دهندگان کیم عددی نیستن که شما سعی کنی با توسعه دهندگان اتر و بیت و غیره مقایسه شون بکنی. سخت نگیر شروع کن به متهم کردن من به نادونی و کم اطلاعی. راحت باش بگو که ما از نیت و برنامه های آینده یوتی بایت بی اطلاعیم و غیره.

واقعیتش اینه که شما به صورت خارق العاده ای داری از یوتی بایت دفاع میکنی و از ظواهری مثل عدم ارتباط حقوقی بادران و یوتی بایت به نفع خودت بهره برداری میکنی. هر بی سوادی جای مدیران بادران بود هم میدونست نباید ارتباط بادران با یوتی بایت علنی باشه. این موضوع هوش زیادی نمیخواد. بادران به طور قطع با یوتی بایت ارتباط داره و از سرمایه گذاران اصلییش هست. موثق موثق عرض میکنم. شما هم‌ خودتو به اون راه نزن. یا اگه واقعا خوابی سعی کن بیدار شی. البته اگه خودتو بخواب زدی که سعی دیگران هم واسه بیدار کردنت بی فایده است. اون دوستمون درست گفت که با شما مباحثه کردن بی نتیجه است.

شما این ظن رو در اکثر افراد ایجاد کردی که نقش مسکن و آرام بخش رو از طرف یوتی بایت بازی میکنی. واقعا این همه تلاش و راه اندازی یک سایت برای پاسخگویی و اختصاص وقت در این روزگار هم قابل تقدیره هم بی تعارف غیرقابل قبول و برانگیزاننده شبهه حمایت و نقش آفرینی از طرف یوتی بایت.

در آخر اصلا تعجب نمیکنم اگر در پاسخ من رو هم ارجاع بدی به اون به اصطلاح مقالاتت و ازم دعوت کنی که اطلاعاتم رو در زمینه رمز ارزها بالا ببرم تا شاید به سطح دانش بی نظیر شما برسم.

با احترام

آسمان آبی

با سلام هر کسی آزاده هر طور دوست داره فکر کنه . فکر کنید من مسکن یوتیبایتم! اما منم مثل همه فقط کیم خریدم .  در خصوص فعالیت بنده در این سایتم باید عرض کنم چون اکثر سایتها مخالف بودند و نظرات من رو دلبخواهی تایید میکردند بهم پیشنهاد شد اینجا نظراتم رو بگم . هدفمم صرفا این هست ک به افراد کمک کنم بیشتر فکر کنند و از روی ترس یا طمع تصمیم نگیرن. اونایی ک کیم ندارن ک هیچ نمیدونم اصلا اینجا چیکار میکنند. اگر کل پیامهای بنده رو بخونید ی مورد پیدا نمیکنید من تبلیغ کیم به قصد جذب خریدار کرده باشم . کل روی صحبت من از روز اول با دارندگان کیم بوده!

پس اونهایی ک کیم ندارند نمیدونم چرا در راه رضای خدا راه افتادن صب تا شب نا امیدی و امواج منفی پخش میکنن و همش سعی میکنن طوری القا کنند ک همه چی تموم شده ! با اینکه همین الان میشه کیم رو فروخت!!!!

به هر حال ممنون از وقتی ک گذاشتین و نظرتون محترمه اما من همیشه گفتم بازم میگم از نظر من این یک چالشه ک حل میشه و من حاضر به فروش ی دونه کیم حتی یک میلیون زیر قیمت نیستم و منتظر میمونم و ریسکش رو میپذیرم اونایی ک مثل من فکر میکنند صبور باشید و مدام از نگاه کردن به سایتهای مختلف و نظرات مختلف خودتونو اذیت نکنید.

اونایی هم ک با من هم نظر نیستند هر چه سریعتر خارج بشن

اوناییم ک اصلا کیم ندارن اینجا تبلیغ خرید کیم نیست اونایی ک کیم دارن میان لطفا برین دنبال زندگی خودتون و تحلیلهاتونو توی زندگی خودتون استفاده کنین انشالله ک پر سود باشین تا ما خودمون تصمیم بگیریم با داراییمون چیکار کنیم

موفق باشید

لینک ارسال
  • Members

دم شما گرم آقا آرش که جواب سوالهای ما رو هم توی اینجا و هم پی وی با حوصله میدی.  آقا ما هم کیم داریم و قیمتی که الان بازار ازمون میخرن بالاتر از مبلغیه که خریدیم. و البته از ولت جدید یوتی بایت هم همچنان داریم استفاده میکنیم و بدون مشکل. ولت قدیممون هم مطمعنا درست میشه ، چون تیم خودمون بدون نیاز به سرمایه گذار خارجی داره بیت وارد ولت میکنه و با یوتی بایت خرید انجام میده. من هم حاضر نیستم ریالی کمتراز قیمت سایت کیم خودمو تبدیل کنم. به ریسکش می ارزه. با تشکر

لینک ارسال
آسمان آبی مهمان
در ۱ ساعت قبل، arash گفته است :

با سلام هر کسی آزاده هر طور دوست داره فکر کنه . فکر کنید من مسکن یوتیبایتم! اما منم مثل همه فقط کیم خریدم .  در خصوص فعالیت بنده در این سایتم باید عرض کنم چون اکثر سایتها مخالف بودند و نظرات من رو دلبخواهی تایید میکردند بهم پیشنهاد شد اینجا نظراتم رو بگم . هدفمم صرفا این هست ک به افراد کمک کنم بیشتر فکر کنند و از روی ترس یا طمع تصمیم نگیرن. اونایی ک کیم ندارن ک هیچ نمیدونم اصلا اینجا چیکار میکنند. اگر کل پیامهای بنده رو بخونید ی مورد پیدا نمیکنید من تبلیغ کیم به قصد جذب خریدار کرده باشم . کل روی صحبت من از روز اول با دارندگان کیم بوده!

پس اونهایی ک کیم ندارند نمیدونم چرا در راه رضای خدا راه افتادن صب تا شب نا امیدی و امواج منفی پخش میکنن و همش سعی میکنن طوری القا کنند ک همه چی تموم شده ! با اینکه همین الان میشه کیم رو فروخت!!!!

به هر حال ممنون از وقتی ک گذاشتین و نظرتون محترمه اما من همیشه گفتم بازم میگم از نظر من این یک چالشه ک حل میشه و من حاضر به فروش ی دونه کیم حتی یک میلیون زیر قیمت نیستم و منتظر میمونم و ریسکش رو میپذیرم اونایی ک مثل من فکر میکنند صبور باشید و مدام از نگاه کردن به سایتهای مختلف و نظرات مختلف خودتونو اذیت نکنید.

اونایی هم ک با من هم نظر نیستند هر چه سریعتر خارج بشن

اوناییم ک اصلا کیم ندارن اینجا تبلیغ خرید کیم نیست اونایی ک کیم دارن میان لطفا برین دنبال زندگی خودتون و تحلیلهاتونو توی زندگی خودتون استفاده کنین انشالله ک پر سود باشین تا ما خودمون تصمیم بگیریم با داراییمون چیکار کنیم

موفق باشید

سلام و عرض ادب مجدد

ببینید من بیش از ۲۰۰ کیم دارم و از تیرماه به این طرف با وجود رشد قیمت حتی زمانی که ترید و خروج آزاد بود یک دونه هم نفروختم و الان هن نمیفروشم تا تابستون. حالا من هیچی ولی طبیعتا افرادی مثل من که حتی در اوج قیمت و در شرایط گل و بلبل سه ماه پیش به خودشون مسلط بودن و دورترها رو دیدند و نفروختند اینقدر درک دارند که تحلیل منطقی و غیرمتعصبانه ای از شرایط یوتی بایت داشته باشن. ولی برادرانه میگم شما بیش از حد و به صورت بزرگنمایی شده ای هر فعالیت یوتی بایت رو توجیه میکنی.  اینطور نیست عزیز برادر. دیگران هم درک دارند و فکر میکنند. منصف باش و دیگران رو اینطور قضاوت نکن. البته اینهایی که عرض کردم با عرض معذرت به شرط اینه که فرضیه همکاری و حمایت یوتی بایت از شما رو منتفی بدونیم.

با احترام

آسمان آبی

لینک ارسال
آسمان آبی مهمان

باز هم سلام

اول اینکه من هم نگفتم شما کسی رو دعوت به خرید میکنید من عرض کردم به شکل عجیبی دعوت به آرامش میکنید و از یوتی بایت متعصبانه حمایت میکنید.

دوم اینکه میشه صریح و روشن بفرمایید این سایت مال کیه و چرا خودشون به عنوان ادمین حضور ندارند یا اگر هستند کمرنگ هستن؟ اینایی که از شما خواستن نظراتتون رو اینجا به اشتراک بذارید تا جایی که تقریبا خودشون حضوری ندارند کیا هستن و چرا خودشون اینقدر مخفی و کمرنگ هستن؟

با احترام 

آسمان آبی

لینک ارسال
  • Administrators
در 18 ساعت قبل، آسمان آبی مهمان گفته است :

سلام و عرض ادب مجدد

ببینید من بیش از ۲۰۰ کیم دارم و از تیرماه به این طرف با وجود رشد قیمت حتی زمانی که ترید و خروج آزاد بود یک دونه هم نفروختم و الان هن نمیفروشم تا تابستون. حالا من هیچی ولی طبیعتا افرادی مثل من که حتی در اوج قیمت و در شرایط گل و بلبل سه ماه پیش به خودشون مسلط بودن و دورترها رو دیدند و نفروختند اینقدر درک دارند که تحلیل منطقی و غیرمتعصبانه ای از شرایط یوتی بایت داشته باشن. ولی برادرانه میگم شما بیش از حد و به صورت بزرگنمایی شده ای هر فعالیت یوتی بایت رو توجیه میکنی.  اینطور نیست عزیز برادر. دیگران هم درک دارند و فکر میکنند. منصف باش و دیگران رو اینطور قضاوت نکن. البته اینهایی که عرض کردم با عرض معذرت به شرط اینه که فرضیه همکاری و حمایت یوتی بایت از شما رو منتفی بدونیم.

با احترام

آسمان آبی

با سلام برداشت ادمها متفاوته

یدونه از پیامهاس بنده رو بیارید ک بگم کاری ک کرده درست بوده و شرایط یوتیبایت عادیه!

من کی گفتم دوست عزیز ایرادی نیست ۱۰۰ تا ایراد تو یوتیبایت هست اما من‌اینو میگم ک دلایل بوجود اومدن ایرادات چی بوده و چطور ممکنه رفع شه و ما چ کمکی میتونیم بکنیم کل حرف من این بوده حالا برداشت شما چی بوده با خودتون.

موفق باشید

لینک ارسال
  • Administrators
در 17 ساعت قبل، آسمان آبی مهمان گفته است :

باز هم سلام

اول اینکه من هم نگفتم شما کسی رو دعوت به خرید میکنید من عرض کردم به شکل عجیبی دعوت به آرامش میکنید و از یوتی بایت متعصبانه حمایت میکنید.

دوم اینکه میشه صریح و روشن بفرمایید این سایت مال کیه و چرا خودشون به عنوان ادمین حضور ندارند یا اگر هستند کمرنگ هستن؟ اینایی که از شما خواستن نظراتتون رو اینجا به اشتراک بذارید تا جایی که تقریبا خودشون حضوری ندارند کیا هستن و چرا خودشون اینقدر مخفی و کمرنگ هستن؟

با احترام 

آسمان آبی

با سلام

در خصوص قسمت‌اول سوالتون شما پیشنهادتون چیه؟ دعوت به دلهره اضطراب یا کاسه چه کنم‌در دست گرفتن؟

دقیقا هدف من همینه ک‌ مایی ک‌کیم‌داریم‌اروم باشیم و این اتفاق روان و زندگیمون رو مختل نکنه . یا بفروشیم بریم پی زندگیمون راحت شیم یا ریسکشو بپذیریم و با ارامش بریم رو به جلو

شما گزینه ی بهتری داری بسم الله. در خدمتیم

کلا نظریات توطئه بیداد میکنه ها !یعنی کی میتونه پشت پرده ی این سایت باشه !!!!

این سایت در اصل به منظور خرید و فروش کینگ مانی ایجاد شده  صفحه مربوط هم این هست

Kingteam.ir

و خب یسری بخشهای اضافی هم‌داره ک کبر اساس اهداف مدیرسایت بالابردن‌اطلاعان ک حتی جذب کاربر ایجاد شدند من هم اینجا همون کاری ک‌در سایتهای قبلی میکردم میکنم یعنی فقط نظراتم رو میگم همین!

موضوع به این پیچیدگی ها ک شما فکر میکنید نیست

لینک ارسال
آسمان آبی مهمان
در 6 ساعت قبل، arash گفته است :

با سلام

در خصوص قسمت‌اول سوالتون شما پیشنهادتون چیه؟ دعوت به دلهره اضطراب یا کاسه چه کنم‌در دست گرفتن؟

دقیقا هدف من همینه ک‌ مایی ک‌کیم‌داریم‌اروم باشیم و این اتفاق روان و زندگیمون رو مختل نکنه . یا بفروشیم بریم پی زندگیمون راحت شیم یا ریسکشو بپذیریم و با ارامش بریم رو به جلو

شما گزینه ی بهتری داری بسم الله. در خدمتیم

کلا نظریات توطئه بیداد میکنه ها !یعنی کی میتونه پشت پرده ی این سایت باشه !!!!

این سایت در اصل به منظور خرید و فروش کینگ مانی ایجاد شده  صفحه مربوط هم این هست

Kingteam.ir

و خب یسری بخشهای اضافی هم‌داره ک کبر اساس اهداف مدیرسایت بالابردن‌اطلاعان ک حتی جذب کاربر ایجاد شدند من هم اینجا همون کاری ک‌در سایتهای قبلی میکردم میکنم یعنی فقط نظراتم رو میگم همین!

موضوع به این پیچیدگی ها ک شما فکر میکنید نیست

سلام

در پناه خدا. فقط مراقب قضاوتتون در مورد دیگران باشید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

شما در حال پست به عنوان مهمان هستید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

من قوانین فوق را خوانده و با آنها موافقت مینمایم