رفتن به مطلب
سلام خدمت همه ی دوستانی که روی ارز کینگ مانی سرمایه گذاری کردند اگر قصد خروج رو دارید لطفا به قیمتی ک کیمتونومیفروشید دقت کنید گاهی کمی عدم ریسک‌پذیری باعث یک عمر پشیمونی میشه . متاسفانه عده تحت تاثیر دلالان در زیر فروشی از هم سبقت گرفتند مواظب باشید ×

ارز کینگ مانی

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 126
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

با سلام و خدا قوت به شما نیروی نظامی اولا این یک سایت اطلاع رسانیه شما اگه کاریم قرار باشه بکنید باید با توسعه دهندگان ارز بکنید ن کاربری ک ارزی خریده دوم اینکه من قبلا گفتم بازم میگم تاکیدم

با سلام قصد بنده فقط کمک به افرادیست ک ترسیدند و ممکنه کاری کنند ک بعدا پشیمون شن .بنا بر این تا جایی ک از دستم بربیاد سعی میکنم پاسخ دوستان رو بدم موفق باشید

با سلام متنتون ویرایش شد متاسفانه قسمتهاییش توهین آمیز بود.طرف یدونه بیت آورده به شما چه ارتباطی داره؟ نکنه رابینهود هستین شما؟همه رو بدبخت کردیم؟ کی کرده؟ هممون ک مثل همون بنده خدا کیم خریدیم ! شما خ

در 22 ساعت قبل، arash گفته است :

ممنون شما به بده لطف دارین

شما روی چقد کیم رو خریدین مگه؟

ناراحتین از این اوضاع بفروشین! به همین سادگی .

نه باندی در کاره ن من کاره ای هستم من فقط نظرمو راجع به ی ارز دیجیتال گفتم اینکه شما چه انتخابی میکنین به خودتون مربوطه .

میفرمایید ی چیزی بشه از بنده شکایت میکنید؟اولا به چ جرمی من به شما کیم فروختم از شما پولی گرفتم یا از تیم توسعه کینگ مانی هستم؟ اگر سود کردین چی حاضرین سودتونم با بنده تقسیم کنید؟؟

انقدر خودخواه نباشیم و اولا قبل تصمیم گیری خوب فکر کنیم بعدم پای تصمیممون وایسیم سرمایه ی من احتمالا بیشتر ازشما تو یوتیبایت هست ینی من باید بیشتر نگران باشم

بجای گشتن دنبال مقصر راه حل رو پیدا کنید برای بار 100 عرض میکنم اگر خیلی تحت فشارین بفروشین قطعا سرمایه اولیتون برمیگرده ک هیچ احتمالا سود هم میکنین.

اگرم ک دنبال سود خیلی زیاد هستین پس ریسکشو بپذیرین و صبور باشین

درخدمت هستم.

موفق باشید

سلام آقا 

واقعا چه حوصله ای دارین که جواب تک تک افراد با این حد از سطح فکری رو میدید 👌🏼

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام آقا آرش چرا تو لیست ارزا دیجیتال کیم مانی رتبه ای ۲۰۷۳ بود بعد با بالا رفتن قیمتش بجا این که رتبه اش بالاتر بره پایین تر اومده و نکته دوم این که چرا قیمت کیم  تو این لیست ارزا دیجیتال ۴هزار یورو در صورتی که تو یوتی بایت ۹۸۰۰ 

لینک ارسال

سلام .دوستان عزیز ما الان تو یه مسیری هستیم ک ایمان دارم انتهاش بسیار شیرین هست و اینکه این روزهارو و این مسیرو با چ کیفیتی بگذرونیم خیلی مهمه چرا غمباده گرفتید فقط به اهدافتون فکر کنید ارتعاش مثبت بفرستید ذوق کنید کاینات اتفاقای خوبی سرراهتون قرار میده من فقط دارم ب سرمایم روی ۳۰هزار یورو فکرمیکنم ک چ حرکتایی میتونیم بزنم بااین پولم کلی ذوق میکنم.فقط حالتون رو خوب نگه دارید حال خوب اتفاقای خوب رو سرراهتون میذاره .اقا ارش هم ی نعمت بزرگی بین ماست قدرشو بدونیم ی روزی ک سایت بازشد و هرکی پولشو برداشت و رفت پیش وجدان خودتون اسوده خاطرباشید دل اقا ارشو باحرفاتون نشکنید و بهتان نزنید ایشون هم مثل ماهستن ولی ی تفاوتی ک دارن اطلاعات فوق العاده ای درزمینه ارز دیجیتال دارن و عمق دید دارن .برای هم خوب بخاهیم  

لینک ارسال

خوبیش میدونی چی هستش آرش جان

که این آدم های به محض اینکه یوتیبایت حتی با محدودیت هم باز بشه حتی روی قیمت هر کیم ۵۰۰۰ هم باز بشه

این آدم های متخصص محو میشن میرن یه گوشه حسرت میخورن میگن کاش ما هم کیم خریده بودیم

ما هولدرها میمونیم و سرمایه چندین برابر شدمون و نظرات به ظاهر تخصصی این به ظاهر متخصص ها توی این فروم و میخونیم و قه قهه میزنیم😂😂

لینک ارسال

سارا جان ما هم کیم هایی که خریدیم ترید کردیم به بیت ولی نه میتونیم بفروشیم نه خارج کنیم ...همینطور به بالا رفتن بیت کوین نگاه کنیم و حسرت بخوریم که کاش پولمون تو صرافی دیگه ای بود و الان حالشو میبردیم ..با این قیمت بیت عمرا یوتی بایت از پس بر بیاد...

لینک ارسال
  • Members

سلام آقا آرش

به نظر شما بیت و کیم اینقدر سیر صعودی پیدا کرده نفعی برای یوتی بایت داره که بتونه برداشتو زودتر باز کنه یا هرچی بره بالاتر برای توسعه دهندگان خوب نیست؟؟؟

لینک ارسال
  • Administrators
در در ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ در 09:35، مصطفى مهمان گفته است :

سلام اقا ارش. ميشه لطف كنيد بگيد تقريباً چه قيمتى تو سايت كينگ تيم كينگ مانى خريد و فروش ميشه ؟ 

با سلام متاسفانه قیمت مشخصی نمیتونم بگم بستگی داره ک خریدار چه قیمتی بخواد

موفق باشید

لینک ارسال
  • Administrators
در 1 ساعت قبل، مریم گفته است :

سلام آقا آرش

به نظر شما بیت و کیم اینقدر سیر صعودی پیدا کرده نفعی برای یوتی بایت داره که بتونه برداشتو زودتر باز کنه یا هرچی بره بالاتر برای توسعه دهندگان خوب نیست؟؟؟

با سلام قطعا بالارفتن قیمت هر ارزی به نفع توسعه دهندگان و دارندگان اون ارز خواهد بود

لینک ارسال
  • Administrators
در 4 ساعت قبل، مهسا مهمان گفته است :

سارا جان ما هم کیم هایی که خریدیم ترید کردیم به بیت ولی نه میتونیم بفروشیم نه خارج کنیم ...همینطور به بالا رفتن بیت کوین نگاه کنیم و حسرت بخوریم که کاش پولمون تو صرافی دیگه ای بود و الان حالشو میبردیم ..با این قیمت بیت عمرا یوتی بایت از پس بر بیاد...

باسلام شما مثل اینکه فراموش کردین ک دارایی ها در صرافی یوتیبایت هم به صورت بیت کوین ذخیره میشه و بالارفتن قیمت بیت دارایی صرافی رو هم بالا میبره

لینک ارسال
  • Administrators
در در ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ در 10:20، امین مهمان گفته است :

خوبیش میدونی چی هستش آرش جان

که این آدم های به محض اینکه یوتیبایت حتی با محدودیت هم باز بشه حتی روی قیمت هر کیم ۵۰۰۰ هم باز بشه

این آدم های متخصص محو میشن میرن یه گوشه حسرت میخورن میگن کاش ما هم کیم خریده بودیم

ما هولدرها میمونیم و سرمایه چندین برابر شدمون و نظرات به ظاهر تخصصی این به ظاهر متخصص ها توی این فروم و میخونیم و قه قهه میزنیم😂😂

با سلام دوست عزیز دقیقا این اتفاقی ک شما میفرمایید افتاد.

زمانی ک کیم تز ۲۶۰ یورو به ۸۰ یورو افت کرد متخصصین اومدن و گفتن دیدین اسکم بود (تعریف این دوستان از اسکم چیه نمیدونم) و میگفتن تا یماه دیگه صفر میشه اما به محض اینکه شروع به اوج گرفتن کرد دیگه یدونه پیام از دوستان متخصص ندیدیم تا اینکه دوباره به یه چالش خوردیم پیداشون شد !

دوستان ارز دیجیتال بالا پایین داره توسعه ی ارز به این سادگیا نیست شما به ریپل نگاه کنید کی فکرش رو میکرد ک این ارز با این چالشهای بزرگ روبرو بشه؟ حالا بیایم بگیم اسکمه؟ حتی ارزهایی به این بزرگی هم چالش دارن چه برسه به کیم و ی صرافی نوپا مثل یوتی بایت

لینک ارسال
  • Administrators
در در ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ در 03:45، آرام مهمان گفته است :

سلام .دوستان عزیز ما الان تو یه مسیری هستیم ک ایمان دارم انتهاش بسیار شیرین هست و اینکه این روزهارو و این مسیرو با چ کیفیتی بگذرونیم خیلی مهمه چرا غمباده گرفتید فقط به اهدافتون فکر کنید ارتعاش مثبت بفرستید ذوق کنید کاینات اتفاقای خوبی سرراهتون قرار میده من فقط دارم ب سرمایم روی ۳۰هزار یورو فکرمیکنم ک چ حرکتایی میتونیم بزنم بااین پولم کلی ذوق میکنم.فقط حالتون رو خوب نگه دارید حال خوب اتفاقای خوب رو سرراهتون میذاره .اقا ارش هم ی نعمت بزرگی بین ماست قدرشو بدونیم ی روزی ک سایت بازشد و هرکی پولشو برداشت و رفت پیش وجدان خودتون اسوده خاطرباشید دل اقا ارشو باحرفاتون نشکنید و بهتان نزنید ایشون هم مثل ماهستن ولی ی تفاوتی ک دارن اطلاعات فوق العاده ای درزمینه ارز دیجیتال دارن و عمق دید دارن .برای هم خوب بخاهیم  

ممنون از پیام پر از انرژی مثبتتون و لطفی ک به بنده دارید

انشالله به هر چی میخواهید با صبر و تلاش برسید

لینک ارسال
  • Administrators
در در ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ در 01:39، سعید مهمان گفته است :

سلام آقا آرش چرا تو لیست ارزا دیجیتال کیم مانی رتبه ای ۲۰۷۳ بود بعد با بالا رفتن قیمتش بجا این که رتبه اش بالاتر بره پایین تر اومده و نکته دوم این که چرا قیمت کیم  تو این لیست ارزا دیجیتال ۴هزار یورو در صورتی که تو یوتی بایت ۹۸۰۰ 

با سلام با اینکه این‌موضوع روفکر میکنم توی بخش مقالات مرتبط با کینگ مانی اوردیم باز ی توضیح مختصر میدم

اون قیمتی ک شما توی سایت کوین مارکت کپ میبینین قیمت کینگ مانی توی صرافی hitbtc هست نه صرافی یوتیبایت صرافی یوتیبایت فعلا در کوین مارکت لیست نشده و تراکنشهایی ک انجام میشه توی این صرافی توی سایت مارکت کپ نشون نمیده

علت اختلاف قیمت یوتیبایت و hitbtc هم میزان تراکنش هست تو یوتیبایت خرید و فروش زیاد انجام میشه(ک‌البته بخشیش حمایت توسعه دهندگان و سرمایه گذاران کلان اولیه هست)  بخاطر همین قیمت بالا و بالا تر میره اما توی hitbtcچون تراکنش پایین هست و طبیعتا عرضه از تقاضا بیشتره قیمت کمتر از صرافی یوتیبایت هست

لینک ارسال
  • Administrators
در در ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ در 15:56، مهدی مهمان گفته است :

سلام آقا 

با سلام قصد بنده فقط کمک به افرادیست ک ترسیدند و ممکنه کاری کنند ک بعدا پشیمون شن .بنا بر این تا جایی ک از دستم بربیاد سعی میکنم پاسخ دوستان رو بدم

موفق باشید

لینک ارسال
  • Administrators
در در ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ در 11:19، رضا مهمان گفته است :

سلام اقا ارش. امكانش هست لطف كنين بگين كيم تو سايت كينگ تيم تقريباً چه قيمتى خريد و فروش ميشه ممنون ميشم ازتون

با سلام کاملا توافقی هست و بستگی به خریداران داره و قیمت مشخصی نداره و ممکنه هر روز حتی چند برابر اختلاف داشته باشه با روز قبل چون توافقی هست

موفق باشید

لینک ارسال

سلام، 

یک توکن بی ارزش خلق کردن، بدونه گردش مالی بدون حجم بازار، حالا قیمت شده 4000 دلار؟ شوخیه مگه؟ چرا؟ چطور؟ توکنی که رتبه 3000 رو داره، چرا بهش میگین ارز؟ کدوم ارز؟یک اَپ ساختن همینجور قیمت بردن بالا، با کمترین اطلاعات از دنیای ارز دیجیتال میشه فهمید این فقط یک توکن بی ارزش، برد رو اونایی کردن که 6 دلار خریدن و  200 دلار فروختن، متاسفانه باز ما ایرانیا گول خوردیم با رویای یک شبه پولدار شدن،شما اتریوم رو بذاری کنار اکثر ارزهای با تراکنش میلیاردی که تو رتبه های اول هستن قیمتشون زیر 100 دلاره، حالا کیم 4000 دلار؟ بدون بازار و تراکنش؟ 

لینک ارسال
  • Administrators
در 8 دقیقه قبل، علی مهمان گفته است :

سلام، 

یک توکن بی ارزش خلق کردن، بدونه گردش مالی بدون حجم بازار، حالا قیمت شده 4000 دلار؟ شوخیه مگه؟ چرا؟ چطور؟ توکنی که رتبه 3000 رو داره، چرا بهش میگین ارز؟ کدوم ارز؟یک اَپ ساختن همینجور قیمت بردن بالا، با کمترین اطلاعات از دنیای ارز دیجیتال میشه فهمید این فقط یک توکن بی ارزش، برد رو اونایی کردن که 6 دلار خریدن و  200 دلار فروختن، متاسفانه باز ما ایرانیا گول خوردیم با رویای یک شبه پولدار شدن،شما اتریوم رو بذاری کنار اکثر ارزهای با تراکنش میلیاردی که تو رتبه های اول هستن قیمتشون زیر 100 دلاره، حالا کیم 4000 دلار؟ بدون بازار و تراکنش؟ 

با سلام دوست عزیز رمز ارزی ک بستر بلاکچین مستقل داره بهش توکن نمیگن و کوین حساب میشه . و اینکه از نظر شما بی ارزشه با اینکه نظرتون محترمه اما یک‌ حرف کاملا خالی از بارعلمی و تخصصیه میشه بفرمایید ارزش بیت رو چی مشخص کرده و اینکه کیم چرا بی ارزش شده ؟شما لطفا به قسمت تراکنش صرافی hitbtc و utbyte سری بزنید ببینید تراکنش داره یا نه؟

بهتره کمی اطلاعاتتون رو راجع به رمز ارزها بالا ببرید دوست عزیز قیمت یک ارز به سکه های در گردش اون و همچنین بازار تقاضا بستگی داره اون ارزهایی ک جنابعالی میفرمایید زیر ۱۰۰ دلارن برین ببینین چند تا سکه ی در گردش دارن؟

کینگ مانی در حال حاضر فقط حدود ۲۰۰هزار سکه ی در گردش داره!خب مشخصه با این تعداد سکه ی در گردش کم قیمت بالا خواهد رفت مخصوصا اگه حمایت قوی هم بشه

اگر اطلاعاتتون رو کمی بالاتر ببرین متوجه عرایض بنده میشید

موفق باشید

لینک ارسال
در 48 دقیقه قبل، arash گفته است :

با سلام دوست عزیز رمز ارزی ک بستر بلاکچین مستقل داره بهش توکن نمیگن و کوین حساب میشه . و اینکه از نظر شما بی ارزشه با اینکه نظرتون محترمه اما یک‌ حرف کاملا خالی از بارعلمی و تخصصیه میشه بفرمایید ارزش بیت رو چی مشخص کرده و اینکه کیم چرا بی ارزش شده ؟شما لطفا به قسمت تراکنش صرافی hitbtc و utbyte سری بزنید ببینید تراکنش داره یا نه؟

بهتره کمی اطلاعاتتون رو راجع به رمز ارزها بالا ببرید دوست عزیز قیمت یک ارز به سکه های در گردش اون و همچنین بازار تقاضا بستگی داره اون ارزهایی ک جنابعالی میفرمایید زیر ۱۰۰ دلارن برین ببینین چند تا سکه ی در گردش دارن؟

کینگ مانی در حال حاضر فقط حدود ۲۰۰هزار سکه ی در گردش داره!خب مشخصه با این تعداد سکه ی در گردش کم قیمت بالا خواهد رفت مخصوصا اگه حمایت قوی هم بشه

اگر اطلاعاتتون رو کمی بالاتر ببرین متوجه عرایض بنده میشید

موفق باشید

این توکن خالی از ارزش فقط و فقط 30 میلیون دلار جیب ایرانی هارو زد و رفت و تمام شد، بلاکچین چی کشک چی؟ 200 هزار سکه در گردش؟ ینی میفرمایید الان تو قیمت 4000 هزار دلار خریدار داره؟تنها آدمی که از این ارز دفاع میکنه شما هستی اسمت همه جا هست.. همه هم بی اطلاعات هستن و فقط شما مطلع،بادران سر ملتو کلاه گذاشت همه تو باد این توکن بی ارزش فعالیتشون برای آوردن آدمای بیچاره تو شبکه بیش‌تر کردن، 2 میلیون بدی فقط از چنتا تخفیف استفاده کنی؟ یعنی خدا وکیلی کدوم آدم عاقلی همچین کاری میکنه؟ اگه بحث شبکه سازی نبود و صرفا استفاده از یه سری تخفیف بود کی حاضر بود 2 میلیون بده؟بحث رو خوندم تعجبم از ادماییه که اصلا تو بادران نیستن و صرفا برا سرمایه گذاری رمز ارز ها این توکن بی ارزش رو خریدن..واقعا سهل انگاری کردن

لینک ارسال
  • Members

سلام مجدد آقا آرش

منظور من این بود وقتی سیر صعودی داره بیت کوین و کیم ، یوتی بایت میتونه برداشتو باز بکنه؟ 

چون سود سرمایه گذارها خیلی زیاد شده

لینک ارسال

نمیدونم چرا پیام قبلی من که در جواب آقا آرش بود تایید نشد اما در کلاهبرداری این توکن هیچ شکی نیست از اون جهت که استدلال های جرجندی در مورد اینکه این توکن از پیدایشش از کجا بوده و صاحبانش کیا هستن کاملا قابل قبوله.. و البته دوستانی که کیم میخریدن میگفتن بخش زیادی از کیم رو صاحب بادران خریده و چنین است و چنان.. بعد از مدتی بادران اعلام کرد ما ارتباطی با کیم نداریم و هیچ کس هم مجبور به خرید کیم نکرديم، بله مجبور نکردند ولی از نظر روانی طوری روی اعضا کار کردند تا برن سمت کیم.. از طرفی اون قضیه که گفته بودند کیم ربطی به ما نداره کاملا دروغه و جرجندی شواهدی رو کرد که کاملا نشون میده گردانندگان کیم در گرجستان از دار و دسته بادران هستند..کیم تموم شد 30 میلیون دلار کلاهبرداری کرد و رفت.. پنیر مفت فقط تو تله موشه، 

لینک ارسال
قاسم. دو مهمان
در 21 ساعت قبل، مهدی مهمان گفته است :

سلام آقا 

خوب اخه ........... تو چقدر بوده که اومدی کیم خریدی؟ شما فکر میکنید خیلی حالیتون میشه، مثبت اندیشا.. بابا هولدر ها... هر وقت باز شد بیا ........... کن.. همه رو بدبخت کردین به خودتون امیدم میدین، طرف یک دونه بیت اورده و 3 کیم دادن بهش، تبدیلم نمیتونه بکنه، بیرونم نمیتونه بکشه، هولدر بیا توضیح بده... کلاهبردارا.. الان قفله،مثل پارسال قبل باز شدن، میکشه پایین، بعد طرف 3 تا کیم رو چیکار کنه؟ تو میخوای با مثبت اندیشیت جواب بدی.. 

لینک ارسال
قاسم. دو مهمان

دوستان، هولدرها، بابا شما تریدر، هر وقت باز شد بیا صحبت کنید... حتی قسمت ترید بسته هستش چه برسه خروج، چرا؟؟؟؟؟؟ 

یو تی بایت تمام کارهاش غیر قانونی، غیر اصولی، غیر شرعی هستش.. البته دوستان گرامی انتخاب غلط خودتون بوده، الان اگه تو یک کیف پول ترست ولت ارز انتقال میدادین و یک ارز شناخته شده، راحتر بودین، شما ریسک اینکارو پذیرفتین و جای هیچ اعتراضی ندارین. مخصوصا کسانی تو این 6 ماه اخیر خریدن، دیگه والا سایتی نیست که نگفته باشه کیم مانی مشکوک به کلاهبرداری.. این دوستان اینجام پشتبانی یو تی بایت هستن. 😂😂

لینک ارسال
  • Administrators
در هم اکنون، علی مهمان گفته است :

این توکن خالی از ارزش فقط و فقط 30 میلیون دلار جیب ایرانی هارو زد و رفت و تمام شد، بلاکچین چی کشک چی؟ 200 هزار سکه در گردش؟ ینی میفرمایید الان تو قیمت 4000 هزار دلار خریدار داره؟تنها آدمی که از این ارز دفاع میکنه شما هستی اسمت همه جا هست.. همه هم بی اطلاعات هستن و فقط شما مطلع،بادران سر ملتو کلاه گذاشت همه تو باد این توکن بی ارزش فعالیتشون برای آوردن آدمای بیچاره تو شبکه بیش‌تر کردن، 2 میلیون بدی فقط از چنتا تخفیف استفاده کنی؟ یعنی خدا وکیلی کدوم آدم عاقلی همچین کاری میکنه؟ اگه بحث شبکه سازی نبود و صرفا استفاده از یه سری تخفیف بود کی حاضر بود 2 میلیون بده؟بحث رو خوندم تعجبم از ادماییه که اصلا تو بادران نیستن و صرفا برا سرمایه گذاری رمز ارز ها این توکن بی ارزش رو خریدن..واقعا سهل انگاری کردن

سلام دوست عزیز اینجا صحبت در مورد یک ارز دیجیتاله چه ربطی به بازاریابی شبکه ای داره؟ اگر شمام خریدی میتونین بفروشین به کسانی ک خریدارند و خارج شین اگه ام ک نخریدین ک احتمالا همینطوره لطفا اطلاعات با ارزشتون رو جای دیگه ک خودتون توش هستین هزینه کنید دلسوز برای سرمایه گذاران کینگ مانی چقدر زیاد شده!! شما نگران برنامه های زنذگی خودتون باشید و اینکه کیم توکن بی ارزشه یا یک کوین با پشتوانه و مشکلات یوتیبایت رو بسپرید به مایی ک سرمایه گذاری کردیم.

موفق باشید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

شما در حال پست به عنوان مهمان هستید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

من قوانین فوق را خوانده و با آنها موافقت مینمایم