رفتن به مطلب
سلام خدمت همه ی دوستانی که روی ارز کینگ مانی سرمایه گذاری کردند اگر قصد خروج رو دارید لطفا به قیمتی ک کیمتونومیفروشید دقت کنید گاهی کمی عدم ریسک‌پذیری باعث یک عمر پشیمونی میشه . متاسفانه عده تحت تاثیر دلالان در زیر فروشی از هم سبقت گرفتند مواظب باشید ×
با سلام به علت ارتقا یا رفع ایراد نرم افزاری در وبسایت کینگ مانی موقتا تمامی انتقال ها غیر فعال هستند ×

ارز کینگ مانی

پست های پیشنهاد شده

دوستان گرامی سلام. خداقوت. انشاالله مشکلاتتون حل بشه و ازین مشکلات بیاین بیرون.. اما باید چند نکنه خدمتتون عرض کنم. 

1.زمانی که در کانال های تخصصی پیام گذاشتیم، این ارز اسکم هستش و سرمایه هاتون رو نذارید، دوستان کم کاری کردید. 

2.بیشتر جو دادین و بیشتر حامی این ارز اسکم شدین. 

3.والا پیام های دوستان مبنی بر اینکه تمام صرافی های دنیا اینجوری شروع کردن و مشکلاتی اینجور داشتن رو بنده نقض میکنم. 

دوستان زیادی از من تقاضا داشتن تا بیام اینجا بحث کنیم، این ارز اسکم اصلا جا بحث کردن نداره و تمام دفاعیات دوستان اینجا منقضی هستش. بصورت کلی میگم و دوستانی که سرمایه دارن در یوتی بایت که هیچی ولی برای سرمایه گذاران جدید میگم، لطفا قبل از سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال دقت بفرمایید برای صرافی تون و ارز مورد نظرتون. 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • پاسخ 122
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

با سلام و خدا قوت به شما نیروی نظامی اولا این یک سایت اطلاع رسانیه شما اگه کاریم قرار باشه بکنید باید با توسعه دهندگان ارز بکنید ن کاربری ک ارزی خریده دوم اینکه من قبلا گفتم بازم میگم تاکیدم

با سلام قصد بنده فقط کمک به افرادیست ک ترسیدند و ممکنه کاری کنند ک بعدا پشیمون شن .بنا بر این تا جایی ک از دستم بربیاد سعی میکنم پاسخ دوستان رو بدم موفق باشید

با سلام متنتون ویرایش شد متاسفانه قسمتهاییش توهین آمیز بود.طرف یدونه بیت آورده به شما چه ارتباطی داره؟ نکنه رابینهود هستین شما؟همه رو بدبخت کردیم؟ کی کرده؟ هممون ک مثل همون بنده خدا کیم خریدیم ! شما خ

• Administrators

با سلام

1-اینکه فرمودین این ارز اسکم هست رو همه ی کسانی ک کیم خریدند و میخرند خوندن خیلی جاهام گفتین اما نظر شخصیتون بوده و همش بر پایه ی احتمالات (چون وایت پیپر الگوریتم اجماع رو نگفته اسکم و ... اینا دلیل بر اسکم بودن یک ارز نیست ک اگه محرز شده بود اسکمه الان حداقل توی سایت کوین مارکت ی هشدار مبنی بر اسکم بودن خورده بود و توی hitbtc بعد از چندین ماه هنوز لیست نبود و ترید نمیشد.)

2-کسی حامی چیزی نشده فقط بنده عرض کردم سود خوبی داده میده و خواهد داد و تاکید میکنم ک این ارز اسکم نیست.

3-ما نگفتیم همه اینجوری شروع کردند فقط عرض کردیم همه ی صرافی ها و حتی شرکت های بزرگ مشکلات و چالشهای زیادی رو پشت سر گذاشتند تا شدند اینی ک میبینید.

نظرات شما محترم اما شما هم مصل بقیه دوستان ک 4 تا چیز رو مثل شابلون گرفتین دستتون و هر چی با شابلونی ک تو ی دوره ی آموزشی چند ماهه یاد گرفتین هم خوانی نداشته باشه ردش میکنین (مثلا 90% تحلیل گرا منتظر اصلاح بیت کوین بودند اما بیت کوین بدون اصلاح تا 27 هزار بالا رفت میبینید همه چیز تو دنیای ارزهای دیجیتال اونی نیست ک شما تو دوره هاتون یاد گرفتین)

موفق باشید

لینک ارسال
دوست عزیزم سلام. مهمان

ایشون شابلون گرفتن دستشون، بهتر ازینه که سرمایشون الان قفل نشده دست معلوم نیست کیا هستش... فقط میاین این پیام میذارین دکتر داره غذای خوشمزه ای براتون درست میکنه.. دکتر اگه اشپزه چرا بهش میگن دکتر.. کدوم دکتر.. کدوم کشک.. کدوم اش.. دکتر..6 ماه پیش بهم گفتن گریتون رو میبینیم.. حالا گریه ی این بچاره ها رو که دیدیم اقا ارش، فقط مونده خون گریه کنیم. 

شما که شابلون دستت نمیگیری تحلیل کن ببینیم چی میشه.. 

این ارز اسکم هستش.. چند وقت دیگه شماهم نیستی جواب سرمایه گذاران رو بدی.. جوابی ندارین.. 

دوهفته ی پیش گفتی باز میشه خبر از بالا رسیده.. 

ترید رو بستن.. 

خروج رو بستن.. 

فقط ورود بازه.. بابا بقالی سر کوچه مدیریتش بهتره.. پشتیبانی نداره... جوابگو نیستن.. حتما شمارو گذاشتن پشتیبانی... 

اگه یک مشکل بود، دو تا بود حرف شما درست بود.. 

تمام کاراشون اشکال داره.. و بدترین ش  اینه که حرمت ایرانیا رو شکستن و بهمون بی احتترامی کردن.. حالا ماهم هستیم و شما نخواهید بود و تابستون هم باز نخواهد شد.. 

شما فعلا دارین معامله میکنید و سود میکنید از خرید فروش ها.. حالا تابستون هم میاد.. انشاالله که همه خندون باشن.. اما بعید میدونم.. 

لینک ارسال
  • Administrators

با سلام

اسم شخص خاصی رو بنده نبردم بنده هم پشتیبانی یوتیبایت یا کینگ مانی نیستم فقط نظرات و تحلیلای شخصیم رو میگم و بارها هم گفتم این نظرات منه و هر کسی مسئول تصمیمات و انتخابهای خودشه.

برای من خیلی جالبه اکثر کسانی که بیشترین منفی رو میزنن ولت قدیمی دارن و کیم رو با قیمت پایین خریدند یعنی همین الان به دلال هم بفروشند چند برابر سود میکنند.

خب اگر مطمئن هستید اسکمه بفروشید و به همین چند برابر سودی ک میکنید اکتفا کنید و اما نه شما دوست دارین با قیمت 9000 یورو بفروشید و چندین میلیارد سود کنید

دوست عزیز پول به این سادگیا به دست نمیاد برای به سود رسیدن باید صبور و ریسک پذیر بود.

من فقط یکبار زمان باز شدن احتمالی رو اعلام کردم اونم تاکید کردم به احتمال زیاد نگفتم قطعا این رو دوستان کردن چماق!!

تابستون هم میاد من هستم شما هم هستید و در نهایت معلوم میشه ک این ارز اسکم بود یا نه!

برای تمام محدودیت های اعمال شده دلیل وجود داره اگه هدف کلاه برداری بود الان سایت پایین بود و توسعه دهندگانم دنبال زندگیشون.

به چالش خوردن و تلاش برای حل مشکل با اسکم بودن تفاوت داره

به امید روزهای خوب

لینک ارسال
با سلام دوست عزیز. مهمان

من جز نیروی های نظامی هستم، حالا کدوم بخش و کجا بماند. 

شما دوست گرامی در جواب من برای تابستون یک شماره ی تماس، اسم و فامیل و ادرس رو برام ایمیل کنید. 

اگر خیلی مطمئن هستین اسکم نیست، در اینده نزدیک باهاتون کار دارم. 

مطمئن هستین اسکم نیست؟ ایا این تعهد رو قبول میکنید. 

لینک ارسال
  • Administrators

با سلام و خدا قوت به شما نیروی نظامی

اولا این یک سایت اطلاع رسانیه شما اگه کاریم قرار باشه بکنید باید با توسعه دهندگان ارز بکنید ن کاربری ک ارزی خریده

دوم اینکه من قبلا گفتم بازم میگم تاکیدم میکنم این نظر شخصی منه و نظر شخصی من اینه ک این ارز اسکم نیست و صرافی یوتیبایت به مشکل خورده ک در تلاش برای حل مشکلاتشه

سوم اینکه جناب شما ک نظامی هستین باید بدونین ک تعهد رو ذینفع معامله میده اگه کینگ مانی رو من توسعه داده بودم بله هر تعهدی ک لازم بود طبق قانون میدادم اما متاسفانه انقد سرمایه ندارم ک خودم ی ارز رو توسعه بدم.

پس شما ی زحمت بکشید توسعه دهندگان رو شناسایی کنید و تعهد رو از اونا بگیرین .

برای تاکید مجدد عرض میکنم بنده خودم کینگ مانی خریدم نه توسعه دهنده ام نه باتوسعه دهندگان ارتباط دارم فقط تحلیل میکنم شرایط رو و نظرم رو میدم

هر کسی آزاده هر تصمیمی دوست داره بگیره

موفق باشید

لینک ارسال

آقا آرش من یه خواهشی دارم از شما که انقدر سطح مغزی و شعوری دیگران رو با جوابهاتون در سطح پایین نبینید این حداقل کاری هست که میتونید انجام بدید.. جوابهای پر از تناقض ...کسی که اینجا چه با یک میلیون چه چند صد میلیون سرمایه گذاری کرده  طبیعی هست که برای سود این کار رو کرده باشه ..یوتی بایت مجبور نبوده یه قیمت کاملا دست ساز درست کنه که  نتونه جوابگو باشه شما با اطمینان میگی اسکم نیست و بعد میگی این نظر شخصی منه و هر کسی اختیار خودشو داره..کاملا محرز هست شما نقش آرام کننده روانی سرمایه گذاران هستی ...

لینک ارسال

سلام - شما که جز نیروهای نظامی هستید یوتی بایت با بادران کار میکنه و توسعه دهندگانش اعضای بادران هستند از این طریق پیگیری نماید و به ما هم اطلاع رسانی کنید و ماراهم در جریان بذارید تاهمه تکلیف خودشان را بدونند

لینک ارسال
  • Administrators
در هم اکنون، مهسا مهمان گفته است :

آقا آرش من یه خواهشی دارم از شما که انقدر سطح مغزی و شعوری دیگران رو با جوابهاتون در سطح پایین نبینید این حداقل کاری هست که میتونید انجام بدید.. جوابهای پر از تناقض ...کسی که اینجا چه با یک میلیون چه چند صد میلیون سرمایه گذاری کرده  طبیعی هست که برای سود این کار رو کرده باشه ..یوتی بایت مجبور نبوده یه قیمت کاملا دست ساز درست کنه که  نتونه جوابگو باشه شما با اطمینان میگی اسکم نیست و بعد میگی این نظر شخصی منه و هر کسی اختیار خودشو داره..کاملا محرز هست شما نقش آرام کننده روانی سرمایه گذاران هستی ...

سلام اینکه نظرات بنده باب میل شما نیست معنیش این نیست ک من سطح شعور مخاطبان رو خدای نکرده پایین میبینم. اگر لطف کنید بگید کجای حرفهای من تناقض داشته ممنون میشم

کسی ک سرمایه گذاری میکنه باید حد سود و زیان مشخص کنه! یا شما تو سودی یا زیان . اگه تو سودین و به حد سود مد نظرتون نرسیدین و از طرفی بدبین هم شدین ک به اون حد سود نمیرسین منطق میگه ک با همین مقدار سود خارج شین اگه نه دوس دارین بیشتر سود کنین باید ریسکشو بپذیرین و صبور باشین

اگه تو ضرر هستین ک بعید میدونم باز همون حالت پیش میاد اگه حس میکنین ممکنه ضرر بیشتر شه باید خارج شین اگه فکر میکنین ضرر جبران میشه باید ریسک کنید و صبور باشید.

در خصوص سیاستهای یوتیبایتم خودشون میتونن توضیح بدن چرا قیمت انقدر بالا رفته و محدودیت اعمال شده و من هیچ کاره ام فقط مثل شما ی دارنده کیمم

نظر شخصی بنده به خودم مربوطه و معیار تصمیمات منه و نظرات شما معیار تصمیمات شما. نظر من اینه اسکم نیست کیمامو نگه داشتم یدونشم نمیفروشم گاهی پول دستم میاد اضافه هم میکنم.این کجاش مشکل داره؟ مگه همه باید مثل شما فکر کنند . در خصوص مطلب اخری هم ک فرمودین با عرض پوزش دچار توهم شدین من فقط کیم دارم و نظرات خودمو به اشتراک میزارم و هیچ نقش آرام کننده یا خشن کننده یا هیچ نقش دیگه ای ندارم دقیقا مثل بقیه منم سرمایه گذاشتم کیم خریدم فقط افکارمو ب اشتراک میزارم هر کی باهام موافق بود خب مثل من منتطر میمونه هرکیم مخالف بود آزاده هر کاری بکنه.

موفق باشید

لینک ارسال
  • Administrators
در هم اکنون، باران مهمان گفته است :

سلام - شما که جز نیروهای نظامی هستید یوتی بایت با بادران کار میکنه و توسعه دهندگانش اعضای بادران هستند از این طریق پیگیری نماید و به ما هم اطلاع رسانی کنید و ماراهم در جریان بذارید تاهمه تکلیف خودشان را بدونند

با سلام در خصوص نظر شما باید عرض کنم ک بله شرکت بادران از ارز کینگ مانی برای تراکنشهای خارج از کشورش استفاده میکنه البتع از بیت کوینم استفاده میکنه نکنه توسعه دهندگان بیت کوین هم اعضای شرکت بادران هستند؟

شرکت بادران یک شرکت بازاریابی شبکه ای با سابقست ک در فقط در زمینه بازاریابی شبکه ای فعاله همینطور بازاریابانش و به صورت حقوقی شرکت بادران به هیچ عنوان توسعه دهنده ی هیچ ارز دیجیتالی نیست و فقط ازش استفاده میکنه برای فعالیت های برون مرزی ک به دلیل تحریمها تراکنشهای بانکی میسر نیست از این روش پرداخت فعالیت خودش رو در کشورهای مختلف گسترش داده.

موفق باشید

لینک ارسال
در 3 ساعت قبل، arash گفته است :

با سلام در خصوص نظر شما باید عرض کنم ک بله شرکت بادران از ارز کینگ مانی برای تراکنشهای خارج از کشورش استفاده میکنه البتع از بیت کوینم استفاده میکنه نکنه توسعه دهندگان بیت کوین هم اعضای شرکت بادران هستند؟

شرکت بادران یک شرکت بازاریابی شبکه ای با سابقست ک در فقط در زمینه بازاریابی شبکه ای فعاله همینطور بازاریابانش و به صورت حقوقی شرکت بادران به هیچ عنوان توسعه دهنده ی هیچ ارز دیجیتالی نیست و فقط ازش استفاده میکنه برای فعالیت های برون مرزی ک به دلیل تحریمها تراکنشهای بانکی میسر نیست از این روش پرداخت فعالیت خودش رو در کشورهای مختلف گسترش داده.

موفق باشید

باسلام - من منظورم ارز کینگ مانی نبود چون به نظر شخصی من ارز کینگ مانی هیچ مشکلی نداره چون کیف پولهای دیگه ای هم این ارز و خرید وفروش میکنند منظور من صرافی یوتی بایت هست چون فقط اعضای بادران دارن از این کیف پول استفاده میکنندپس توسعه دهندگان این صرافی همان اعضای بادران هستند چرا از کیف پول دیگه ای استفاده نمیکنند اگه از بیت کوین هم استفاده میکنه الان همه صرافیها بیت کوین وخرید وفروش میکنند چرا به غیراز کیف پول یوتی بایت کیف پول دیگه ای معرفی نمیکنه یا باهاش کارنمیکنه ؟ پس دستی توی کارهست که من و شما ازش بی خبریم ؟

لینک ارسال

آخه اصلا موضوع دوست داشتن یا دوست نداشتن من نیست ،موضوع نظرات  پر از تکرار وغیر اصولی و غیر بی طرفانه ی شماست ..اصلا این پروژه حتی یک مسئله ی قابل دفاع هم باقی نگذاشته ..و همه چاره ای جز این ندارن یا قید سرمایه شو نو بزنن یا صبر کنن ببینن چی میشه وگرنه اینکه شما طوری رفتار میکنی انگار ایراد از بی صبری ادمهاست اصلا اینطوری نیست..خیلی جالبه برام که شما خیلی مخلصانه میخواید تا تابستون اینجا و تو همه ی سایتها جوابگوی سوالات باشید ...خدا قوت..

لینک ارسال
  • Administrators
در 10 ساعت قبل، باران مهمان گفته است :

باسلام - من منظورم ارز کینگ مانی نبود چون به نظر شخصی من ارز کینگ مانی هیچ مشکلی نداره چون کیف پولهای دیگه ای هم این ارز و خرید وفروش میکنند منظور من صرافی یوتی بایت هست چون فقط اعضای بادران دارن از این کیف پول استفاده میکنندپس توسعه دهندگان این صرافی همان اعضای بادران هستند چرا از کیف پول دیگه ای استفاده نمیکنند اگه از بیت کوین هم استفاده میکنه الان همه صرافیها بیت کوین وخرید وفروش میکنند چرا به غیراز کیف پول یوتی بایت کیف پول دیگه ای معرفی نمیکنه یا باهاش کارنمیکنه ؟ پس دستی توی کارهست که من و شما ازش بی خبریم ؟

با سلام دوست عزیز اگر دقت کرده باشین سایت رسمی کینگ مانی صرافی و ولت یوتیبایتو به عنوان ولت و صرافی مورد تاسید توسعه دهندگان معرفی کرده و این هیچ ارتباطی به کسانی ک شما فرمودین نداره

هر ارزی توی یک صرافی توسعه داده میشه مثل bnb ک ارز خود بایننسه

یوتیبایتم همینطوره

موفق باشید

لینک ارسال
  • Administrators
در 8 ساعت قبل، مهسا مهمان گفته است :

آخه اصلا موضوع دوست داشتن یا دوست نداشتن من نیست ،موضوع نظرات  پر از تکرار وغیر اصولی و غیر بی طرفانه ی شماست ..اصلا این پروژه حتی یک مسئله ی قابل دفاع هم باقی نگذاشته ..و همه چاره ای جز این ندارن یا قید سرمایه شو نو بزنن یا صبر کنن ببینن چی میشه وگرنه اینکه شما طوری رفتار میکنی انگار ایراد از بی صبری ادمهاست اصلا اینطوری نیست..خیلی جالبه برام که شما خیلی مخلصانه میخواید تا تابستون اینجا و تو همه ی سایتها جوابگوی سوالات باشید ...خدا قوت..

با سلام ایرادات یوتیبایت زیاده ولی دلیل داره اتفاقاتی ک افتاده و توی این اتفاقا ما هم مقصرم لطفا مقالات مربوط به کینگ مانی همین سایت رو توبخش مقالات بخونین

کسی میتونه در‌مورد فنی بودن یا نبودن چیزی نظر بده ک خودش اهل اون فن باشه !لازم نیست قید سرمایشونو بزنن همین الان کسانی هستند ک‌کیم خریداری میکنند باوقیمت توافقی شما کیماتو بفروش مطمئنم ضرر ک نمکنید هیچ سودم میکنید .

اما اگه دوست دارید سود بیشتر کنید برای بار ۱۰۰ عرض میکنم ریسک و صبر

ریسک و صبر=سود زیاد یا زیان زیاد

عدم‌ریسک = یکنواختی سودم‌بسیار کم و زیان بسیار کم

موفق باشید

لینک ارسال
سلطان ارز مهمان

سلام.. اوه اوه چه خبره اینجا.. 

یادتونه تو سایت ها میزدیم اسکم هستش.. میگفتین ما حسودیم.. بیچاره های طفلی.. حالا این اقایونی که اون زمان شماهارو شیر کرده بودن کجان.. چرا موش شدین.. لیدرهاتون کجان.. بنز سوار میشن.. اخه کیم ها دست شماست و پولا دست اونا.. خوشحالم که حالتون بد.. حالا بیاین قیمت بدین رفت بالا، رفت بالا.. انگاری ازتون رفته بالا.. کجایین زبون درازآ.. 

پوستتون رو میکنند این اقایون مهربون که برای رضای خدا کار میکنند.. 

راست میگه، با دست دادین، با پا باید بگیرین.. 

هی گفتیم نکنید اینا کلاه بردارن، این شرکت های شبکه ای شمارو میندازن تو چاه، آخ آخ.. دوباره جو گیر نشید.. 

امیدوارم یک رو باز بشه و در جواب این پیام من زبون درازی کنید.. کوچولو های گوگولی مگولی.. 

لینک ارسال
سلطان ارز مهمان

میدونید کاربرد شیر یکطرفه در کنتور اب چی هستش؟؟ 

نه نمیدونید.. بذارید توضیح بدم.. 

شیر یکطرفه یعنی اب میتونه وارد بشه، ولی نمیتونه برگشت کنه.. 

😂😂😂😂

حالا شماها تو صرافی اومدین که شیر یکطرفه نصب کرده.. میتونید سرمایه وارد کنید، ولی نمیتونید سرمایه خارج کنید.. 

انسانی که اصولی کار نکنه و طمع کنه برای پول غیر اصولی و بیشتر سزاش همینه.. 

اخه کم عقل آ، با خودتون نگفتین چه غیر اصولی رفته بالا.. 

اونجایی که غیر اصولی میرفت بالا که مشکلی نداشتین،خوشحال بود.. 

خوب حالا غیر اصولی درب خروج رو بسته، ترید رو بسته.. مشکلی پیش نیومده، خوشحال باشید.. 

کجایین شیرین عقل ها.. فقط منتظر بودم بکشه بالا سرمایتون رو، بیام مسخرتون کنم. 

لینک ارسال
  • Administrators
در 6 ساعت قبل، سلطان ارز مهمان گفته است :

سلام.. اوه اوه چه خبره اینجا.. 

یادتونه تو سایت ها میزدیم اسکم هستش.. میگفتین ما حسودیم.. بیچاره های طفلی.. حالا این اقایونی که اون زمان شماهارو شیر کرده بودن کجان.. چرا موش شدین.. لیدرهاتون کجان.. بنز سوار میشن.. اخه کیم ها دست شماست و پولا دست اونا.. خوشحالم که حالتون بد.. حالا بیاین قیمت بدین رفت بالا، رفت بالا.. انگاری ازتون رفته بالا.. کجایین زبون درازآ.. 

پوستتون رو میکنند این اقایون مهربون که برای رضای خدا کار میکنند.. 

راست میگه، با دست دادین، با پا باید بگیرین.. 

هی گفتیم نکنید اینا کلاه بردارن، این شرکت های شبکه ای شمارو میندازن تو چاه، آخ آخ.. دوباره جو گیر نشید.. 

امیدوارم یک رو باز بشه و در جواب این پیام من زبون درازی کنید.. کوچولو های گوگولی مگولی.. 

با سلام از طرز صحبت شما کاملا شخصیتتون مشخصه و معلومه از اون دسته ادمایی هستین ک خودتون جرات انجام هیچ کاریو ندارین و همیشه منتظر زمین خوردن بقیه این احتمالا

به احتمال زیاد تا فقط چند واژه از ارزهای دیجیتال بلدین و خودتونو اخر همه چی میدونین

قابل توجه شما و امثال شما همین الان هم کیمی ک مثلاد۲ تومنوخرید شده رو میشه ۱۰ ۲۰برابر قیمت فروخت و خیلی ها بر عکس تصور شما سودهای خوبی بردن و میبرن

خوشبختانه سایت بالاستوتراکنش درونش انجام میشه توی صرافی بزرگی مثل hitbtc لیسته و ادعای اسکم بودنتون فقط از روی همون خصوصیت اخلاقی ای ک متاسفانه دارین

دوستان دنیای ارزهای دیجیتال همیشه بالا پایین داره وریسکهای خاص خودشو داره کافیه الان وضعیت ریپل رو ی بررسی ساده بکنید ارزی با اون قدرت و رنک جهانی دچار چالش شده و درتلاش برای حل چالشش هست کینگ مانی ک تازه اول راهه

دوست عزیز هیچکس موش نشده بنده کیم دارم و خیلی خوشحالم ک روی این ارز سرمایه گذاری کردم زبون درازی ک از اول کار امثال شما بود شخص بنده و خیلی از دوستان هنوز کیم هامونو داریم با اینکه میتونیم بفروشیم و بازار پر از دلال و خریدار کیمه و تو همین شرایطم سود خوبی کردیم اماواونایی ک میبینید ناراحتن دنبال سود خیلی بیشترن پس بایدصبوری کنند

و واقعاومتاسفم ک ارزوی زمین خوردن هم وطنان و دوستانتونو دارین چون خودتونونوشجاعت ریسک کردن نداشتین

دوست عزیز انشالله میرسه اونوروزی ک شما نیستین تا در ادامه ی منم مودبانه و زیباتون حرف بزنین .زمان همه چیز رووثابت میکنه

دنیابرای ادمهای ترسوک فقط میشینن منفی میزنن چیزی نداره

ب امید دیدار به زودی

لینک ارسال

من نميدونم چرا بعضى ها اينقد حرص و جوش سرمايه بقيه رو ميخورن اقا پول و مال خودش هر كار دوست داشته باشه با پولش ميكنه حالا فردا روزى كه سايت باز شد و سرمايه طرف ١٠ برابر شد ميخواد براى من و شما بنز بخره يا روزى كه ضرر كرد وسرمايش به باد رفت دست منو شما خالى ميمونه. زندگى كردن تمامش ريسكه اينم روش يا ميگيره يا نميگيره

لینک ارسال
  • Administrators
در 6 ساعت قبل، سلطان ارز مهمان گفته است :

میدونید کاربرد شیر یکطرفه در کنتور اب چی هستش؟؟ 

نه نمیدونید.. بذارید توضیح بدم.. 

شیر یکطرفه یعنی اب میتونه وارد بشه، ولی نمیتونه برگشت کنه.. 

😂😂😂😂

حالا شماها تو صرافی اومدین که شیر یکطرفه نصب کرده.. میتونید سرمایه وارد کنید، ولی نمیتونید سرمایه خارج کنید.. 

انسانی که اصولی کار نکنه و طمع کنه برای پول غیر اصولی و بیشتر سزاش همینه.. 

اخه کم عقل آ، با خودتون نگفتین چه غیر اصولی رفته بالا.. 

اونجایی که غیر اصولی میرفت بالا که مشکلی نداشتین،خوشحال بود.. 

خوب حالا غیر اصولی درب خروج رو بسته، ترید رو بسته.. مشکلی پیش نیومده، خوشحال باشید.. 

کجایین شیرین عقل ها.. فقط منتظر بودم بکشه بالا سرمایتون رو، بیام مسخرتون کنم. 

کاملا مشخصه کی شیرین عقله

توصیه میکنم یکم روی شخصیت و ادبتون کار کنید متاسفانه شما پر از عقده هایی هستین ک باید ریشه یابی بشه و مطمئنم مشکلات بسیار زیادی تو زندگی شخصیتون دارین.

شمایی ک این مسئله ساده رو متوجه نمیشین متاسفانه معلوم‌الحالین

الان کیم خرید و فروش میشه خیلی هاوچندین برابر سرمایشون سود کردن

بد نیست ی چرخی تو اینستا تلگرام وبزخی صرافی های داخلی بزنید بعد نظر بدین

کیم در حال خرید و فروشه و خیلی هام دارن سود میکنن و ای کاش منومیتونستم قیافه ی شمارو وقتی یوتیبایت ازاین دوره گذر کرد ببیینم.

کسی گ منتظره ی اتفاقی بیفته ک دیگرانو مسخره کنه باید خیلی روشخصیتش کار بشه توصیه میکنم‌حتما پیش یک روان پزشک برین

کسی میتونه دیگرانو نقد کنه ک خودش حرفی برای گفتن داشته باشم به جرات از شخصیت ادب و طرز صحبتتون میتونم حدس بزنم تو کل زندگیتون بهید میوونم یک 

سرمایه گذاری موفق و یک قدم رو به جلو نداشین ک اگه داستین ی روش منطقیدتر‌ برای ابزازونارضایتنونومیکراین

بزاتون‌ ارزوی بهبودی دارم‌ دوسنوعزیپپز

لینک ارسال
  • Administrators
در 9 دقیقه قبل، مصطفى مهمان گفته است :

من نميدونم چرا بعضى ها اينقد حرص و جوش سرمايه بقيه رو ميخورن اقا پول و مال خودش هر كار دوست داشته باشه با پولش ميكنه حالا فردا روزى كه سايت باز شد و سرمايه طرف ١٠ برابر شد ميخواد براى من و شما بنز بخره يا روزى كه ضرر كرد وسرمايش به باد رفت دست منو شما خالى ميمونه. زندگى كردن تمامش ريسكهح اينم روش يا ميگيره يا نميگيره

با سلام متاسفانه بعضی از مردممنکن‌ حس حسادتشون باعث یزوز این رفتار و مجرممم‌

لینک ارسال

اره بایدم کارمون به روان پزشک برسه... دوستمون راست میگه، شماها یک باند هستین و با پول و سرمایه ماها بازی کردین، فقط سه کاربر راضی اینجا دیدم و بقیه ناراضی.. 

دوست عزیز خیلی ها سود کردن درسته، اما همه ی ما داریم تاوان مثبت اندیشی شما رو میدیم. من خودم شاکی خصوصی شما هستم. بر هر مشکلی بخوره، من شما میشناسم. من تو سایت ها با نظرات و مثبت اندیشی شما کیم خریدم. 

شما خودتم همچین شخصیتی نداری که باز اونو مسخره کردی.. راست میگه بایدم بهمون بخنده، چقد گفتن متخصصین این ارز نیست، اسکم هستش.. 

حالا بایدم مسخره بشیم.. ماکه سرمایه گذاشتیم ببینیم چی میشه اخرش.. 

لینک ارسال

سلام به همه دوستان

یکسریها چرا خوشحال میشن مثلا اگ فلان نفر یا نفرات حتی یکدرصد یا صددرصد امکان داره ضرر کنن چرا ما ایرانیها اینقدر حسود و بخیل شدیم البته نه همگی ولی یکسریهامون واقعا چشم تنگ شدیم، یکسریها از کلام و افکار و حتی اسم آیدیشون مشخصه فقط عقده نداشتنها ادعای سلطان ... پادشاه.... و و و  که خنده داره اونم باز میان تحلیل میکنن که اینش خیلی ،،،،،،  کسی که انسان باشه اگرم دید یکی امکان داره ضرر کنه ابراز ناراحتی میکنه نه خوشحالی و جفنگیات .و مشخصه یکجا یه منفعتی براش هست در اینکار و بهش گرا میدن یاکه از حسادتشه از این دو حالت خارج نیست ،من شخصه برای شما هم آرزوی سربلندی و سود میکنم رفیق 

ارز دیجیتال یجور ریسکه هر ارزی باشه تقریبا شده مثل دلار در ایران اونیکه تو رنج پایین خرید میزنه خیالش راحت تره و ریسکش خیلی پایینتر اونی هم که تو قیمت بالا خرید میزنه میشه پر ریسک و در تایم سرمایه گذاریش هم هر چه مدت سرمایه گذاری طولانی تر ریسک کمتر و تایم پایینتر ریسک بیشتر ، بنده در قیمت بالا ورود کردم در مورد یک ارز و بعد شش ماه بدون استفاده رد کردم در صورتیکه پولم ارزشش خیلی کم شده بود

ولی در مورد کیم در قیمت پایین ورود کردم و خیالم راحته در همین حال حاضر هم پنج برابر سرمایمو کسایی هستن پول میدن ولی بازم تا جایی که امکانش برام باشه صبر میکنم، و دوستانی که میان جو میدن چرا بستس این فلانه و غیره خب اگ کیم دارین شما با قیمت پایینتر رد کنین چرا صبر کردین که سود چند ده برابری ببرین !!!  اگ به دلتون نیست رد کنین دوست عزیز، البته یکسریها هم اصلا ندارن و فقط الکی میخوان تو دل هموطنشونو خالی کنن که آی فلان شد انسانیت این نیست رفیقم من برا تو هم آرزوی بهترین ها رو دارم، در کل نظرات بنده شخصی بود و نه تاییدی که کیم بخری و نه تاییدی بفروشی، فردا چی میشه با خداست، ولی اگ میخواین وارد هر بازاری بشین تحقیق مشورت و تقسیم سرمایه هر مبلغی که بود اگ با احتیاط میخوای پیش بری سمت معاملات پرریسک نرو به سود کم هم قانع باش،

برای همه هموطنام در این اوضاع بد اقتصادی آرزوی بهترینها رو دارم

لینک ارسال
  • Administrators
در هم اکنون، سارا مهمان گفته است :

اره بایدم کارمون به روان پزشک برسه... دوستمون راست میگه، شماها یک باند هستین و با پول و سرمایه ماها بازی کردین، فقط سه کاربر راضی اینجا دیدم و بقیه ناراضی.. 

دوست عزیز خیلی ها سود کردن درسته، اما همه ی ما داریم تاوان مثبت اندیشی شما رو میدیم. من خودم شاکی خصوصی شما هستم. بر هر مشکلی بخوره، من شما میشناسم. من تو سایت ها با نظرات و مثبت اندیشی شما کیم خریدم. 

شما خودتم همچین شخصیتی نداری که باز اونو مسخره کردی.. راست میگه بایدم بهمون بخنده، چقد گفتن متخصصین این ارز نیست، اسکم هستش.. 

حالا بایدم مسخره بشیم.. ماکه سرمایه گذاشتیم ببینیم چی میشه اخرش.. 

ممنون شما به بده لطف دارین

شما روی چقد کیم رو خریدین مگه؟

ناراحتین از این اوضاع بفروشین! به همین سادگی .

نه باندی در کاره ن من کاره ای هستم من فقط نظرمو راجع به ی ارز دیجیتال گفتم اینکه شما چه انتخابی میکنین به خودتون مربوطه .

میفرمایید ی چیزی بشه از بنده شکایت میکنید؟اولا به چ جرمی من به شما کیم فروختم از شما پولی گرفتم یا از تیم توسعه کینگ مانی هستم؟ اگر سود کردین چی حاضرین سودتونم با بنده تقسیم کنید؟؟

انقدر خودخواه نباشیم و اولا قبل تصمیم گیری خوب فکر کنیم بعدم پای تصمیممون وایسیم سرمایه ی من احتمالا بیشتر ازشما تو یوتیبایت هست ینی من باید بیشتر نگران باشم

بجای گشتن دنبال مقصر راه حل رو پیدا کنید برای بار 100 عرض میکنم اگر خیلی تحت فشارین بفروشین قطعا سرمایه اولیتون برمیگرده ک هیچ احتمالا سود هم میکنین.

اگرم ک دنبال سود خیلی زیاد هستین پس ریسکشو بپذیرین و صبور باشین

درخدمت هستم.

موفق باشید

لینک ارسال

عزیزم من یک بیت کوین فرستادم تو یوتی بایت،سه تا کیم تبدیل کردم. واقعا اگه جایی هستش به اصل پولم برسم یا بتونم تبدیل کنم به بیت کوین انجام میدادم.. اخه هم تبدیل قفله، هم خروج.. خدا بزرگه.. دیگه واقعا موندم کی راست میگه کی دروغ.. من هم مثل شما صبر میکنم ببینم چی میشه.. اخه همش شده بازی با روانمون.. من یکسال رو بیت بودم، چند دفعه سر زدم فقط.. الانم بچه های بادران فروختن، خوب ادم میترسه دیگه.. 

لینک ارسال
  • Administrators

با سلام

بچهه های بادران به کی فروختن؟

این سوالیه ک باید بپرسید . اونی ک خریده چرا خریده

خیلیا میخرن و خیلیام میفروشن

بستگی‌به ریسک پذیری ادما داره

مجبوریم صبر کنیم‌انشالله اتفافات خوبی میفته

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

شما در حال پست به عنوان مهمان هستید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

من قوانین فوق را خوانده و با آنها موافقت مینمایم