رفتن به مطلب

پیش بینی

پست های پیشنهاد شده

من خودم یه پیش بینی برای اینده این ارز میبینم..

اگه یادتون باشه یک ماه پیش قیمت تا حوالی ۲۰۰۰ یورو پامپ زد که توسعه دهندگان میخواستن بفهمونن که این ارز قابلیت رشد تا این قیمتم داره ولی فعلا وقتش نیست...

حالا چرا وقتش نیست به یک دلیل:

اینکه اونایی که رو قیمت خیلی کم حوالی ۳۰یورو خریدن زودتر خارج شن....چون اگه قرار باشه قیمت تا حوالی ۱۰۰۰یورو رشد کنه اینا سود فضایی نصیبشون میشه و طبیعتاََ صرافی نابود میشه..

اونایی هم که با قیمت بالا از طرف بادران خریدن مطمعنن ضررشون جبران میشه اما بنظرم تیرماه این اتفاق میوفته...

بنظرم تیر قیمت تا رنج ۱۰۰۰ الی ۱۸۰۰ رشد میکنه صد در صد. 

رفقا یکم منطقی فکر کنیم میبینم که واقعا اگه الان قیمت رشد کنه اونایی که رو قیمت خیلی کم خریدن سود فضایی میگیرنو و صرافی توانشو نداره

پس صبر کنیم این دوستان رو قیمت همین هفتاد هشتاد یورو خارج شن که هم اونا حداقل سود ۱۰۰درصدی بگیرن هم فضا برای ما باز بشه...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام منم موافقم و اتفاقا به نظر من به اون مقدار که پیش عید بود میرسه تا اخر امسال و دوباره ریزش میکنه این ارز داره جهانی میشه باید صبور بود بعد میخواد دلال جمع کنه قیمت پایین تر بازار ازاد بشه 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

شما در حال پست به عنوان مهمان هستید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

من قوانین فوق را خوانده و با آنها موافقت مینمایم